Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire visel meg egy babát...

Mennyire visel meg egy babát a válás?

Figyelt kérdés

Történetem eléggé összetett, a gyerekem apjával utóbbi 1 évben borzalmasan megromlott a kapcsolatunk, úgy érzem tönkretett,depresszióban szenvedek már hónapok óta. Most eljutottam arra a pontra, hogy el szeretnék válni tőle, de itt jön a probléma.

Nem magyar állampolgár, és nem is Magyarországon élünk, hanem az ő országában. A válás után, én hazaköltözöm, nem bírnek itt maradni, itt nincs senkim aki támogatna vagy mellém állna.

A gyerekünk 15 hónapos, imádja az apját. Mennyire viselne meg,ha csak ritkán látná ot? Eddig csak emiatt nem léptem előre a válás ügyében,mert nagyon féltem az o lelkivilágát.

Valaki volt hasonló helyzetben?és tudna tanácsot adni?



márc. 16. 22:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 A kérdező kommentje:

Nézz utána egy kicsit Luxemburgnak és utána fröcsögj.


Az az élvezet, hogy az ilyenek szólnak hozzá mint te, hogy én tudatlan vagyok ,de te annál is rosszabb vagy. Igaz a mondás, hogy más szemében a szálkát,de a sajátjàban a gerendát nem látja.

márc. 17. 17:47
 92/109 anonim ***** válasza:

Hát, utánanéztem. Nem jött be ....

[link]

"the child must have been continuously raised in Luxembourg from birth until the age of two, or one of the parents must have been a worker in Luxembourg (...) from birth until the child's second birthday"

(Tolmácsolok az angolul nem értőknek: vagy a gyereknek kell 2 éves koráig L-ban élnie, vagy az egyik szülőnek addig ott dolgoznia.)

Fröcs-fröcs.

márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 A kérdező kommentje:

És ezen mi nem érthető? Te magad mondod hogy a gyerek 2 éves koráig ott "élnie " . Mégegyszer írjam le,hogy van kint lakásunk?


S amúgy ez amit te belinkeltel, az nem amit mi kapunk a gyerek után. Ez egy olyan segély, amit a gyerek 3x kap összesen 2 éves koráig. Egyet születés előtt, egyet születéskor és egyet 2 éves korában.

márc. 17. 19:01
 94/109 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, de attól, hogy van egy adott országban lakásotok, attól még nem éltek ott. Gondolom azt látják, hogy nincs ott egészségbiztosításotok, munkaviszonyotok. Azt is, hogy a lakásotokban mások laknak, mert gondolom be vannak jelentve.
márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:

Kérdező tényleg egyre gázabb vagy attól hogy van lakásotok az még nem azt jelenti , hogy ott eltek , ennyire nem lehetsz ostoba, vagy minket nézel hülyének ?

Egyébként meg Luxemburg a világ leggazdagabb országa , ha ott lenne egy fél lakásod akkor nem itt rinyálnál hogy hova menjél a gyerekkel 🤦🏻‍♀️

márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit kaptok? Bizonyára az is fenn van ezen az oldalon.
márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
62%
Most nem azert, de egy szoval nem irta sehol a kerdezo, hogy anyagi gondjai lennének- ha megis atsiklottam felette. Annyi volt a kérdése, hogy a gyerek hogy éli majd meg ha valas utan Magyarországra koltozik vele. Hogy mibol el, hol van még lakása az tökmindegy
márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
0%

97 es, olvasd el a kommentjeit.

Irja, hogy ahol most vannak neki se munkaja, se semmije, penze valami kulfoldi segelybol van , de az nem eleg alberletre, megelhetesre.

márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
Ok, 97, és? Tovabbra se az anyagi resz az, amirol érdeklődött
márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 A kérdező kommentje:

En vagyok a gáz, meg a hülye, de azért 15 honapja erkezik a pénz a szamlara.


A pénzt 18 éves koráig fogja kapni.


Rossz dolog az irigység.

márc. 17. 20:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!