Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire visel meg egy babát...

Mennyire visel meg egy babát a válás?

Figyelt kérdés

Történetem eléggé összetett, a gyerekem apjával utóbbi 1 évben borzalmasan megromlott a kapcsolatunk, úgy érzem tönkretett,depresszióban szenvedek már hónapok óta. Most eljutottam arra a pontra, hogy el szeretnék válni tőle, de itt jön a probléma.

Nem magyar állampolgár, és nem is Magyarországon élünk, hanem az ő országában. A válás után, én hazaköltözöm, nem bírnek itt maradni, itt nincs senkim aki támogatna vagy mellém állna.

A gyerekünk 15 hónapos, imádja az apját. Mennyire viselne meg,ha csak ritkán látná ot? Eddig csak emiatt nem léptem előre a válás ügyében,mert nagyon féltem az o lelkivilágát.

Valaki volt hasonló helyzetben?és tudna tanácsot adni?



márc. 16. 22:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 A kérdező kommentje:

Es persze h egy szoval sem írtam, hogy anyagi gondjaim lennenek.

Azt írtam h senkim nincs itt és hogy egyedül itt mit kezdenék az életemmel, meg hogy nincs munkám jelenleg.



Aztán meg írtam egy komment reagálásra, hogy most sem ülök pénz nélkül,mert az egyik kedves hozzászolo azt írta, hogy valószínű eltartanak vagy valahogy hasonlóan fogalmazott.


A pénz amit kapok Luxemburgbol persze h nem lenne elég az albérletre, de ha itt akarnék maradni a l-i pénz +az ottani lakás pénz +amit a gyerektartás bőven elég volna. De itt nem az volt a kérdés, mert nem itt szeretnék maradni,hanem haza menni

márc. 17. 20:11
 102/109 anonim ***** válasza:

Oké. És annak függvényében, hogy kb. mindenhez kell az apa engedélye, már ahhoz is, hogy itt anyakönyvezzék, mit látsz alternatívának?


Hiába van pénzed, ha a gyerekednek jogilag semmi köze Magyarorszàghoz.

márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 A kérdező kommentje:

De itt ki beszél pénzről, nem értem. Semmi köze az én kérdésemhez. Ti kezdetek el kutatni a pénztárcàmban, nem én kezdtem, hogy nekem ennyi s annyi pénzem van.


Az én eredeti kérdésem az volt, hogy mennyire viselheti meg a gyereket egy válás, a többit hadd intéztem én saját magam ahogy tudom.

márc. 17. 21:29
 104/109 anonim ***** válasza:
79%
sokan irtuk, hogy egy 15 honapost semennyire, de egy nemzetkozi hercehurca viszont teged kikeszit, es azt o is eszre fogja venni.
márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező ne magyarázkodj már ennek a sok hülyének!! A te életed, te tudod hogy mi van benne. Vicces h egyesek itt már mindent is tudnak a képernyőn keresztül :))

Menj el egy ügyvédhez es ne a gyakorin keresd a választ a problémádra! Honnan tudod te h ezek akik itt osztják az észt, kicsodák micsodák?? Tudod van az a mondás h vkinek minél kisebb az agya, annál nagyobb a szája. Normális ember tisztában van vele, hogy nem ítélkezunk senki élete felett, főleg nem látatlanban. Akik itt csesztetnek, azok attól érzik jól magukat h vkit bánthatnak. Ez el is árulja h milyen emberek ők 🤷🏻‍♀️ szóval szard le őket :))

márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon köszönöm,végre valaki aki normálisan látja a helyzetet. Az én kérdésem az volt ,hogy mennyire viseli meg a gyereket a válás, de persze egyből szöktek rám, hogy tudatlan vagyok s úgysem tudom hazahozni,miközben ez nem is tartozott a kérdésekhez. Azt majd én megoldás egy ügyvéd segítségevel, hogy hogyan tudunk hazaköltözni,de persze itt mindenki nagyokos és imád embereket kioktatni azt éreztetve, hogy a válaszoló milyen okos ,hogy mindent tud és ő soha nem követne el hibát, a kérdező pedig milyen hülye.

márc. 18. 12:18
 107/109 anonim ***** válasza:
70%
De abszurd a kérdésed, ha nem is megoldható az, amit kérdezem. A nemzetközi jogot még az ügyvéd sem tudja felülírni, ahogy a gyerek apját sem teheti semmissé.
márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:

11:24es vagyok, én válaszoltam neked erre a kérdésre az első vagy 2. Oldalon, hogy semennyire nem viseli meg, saját tapasztalat ez.


Kitartást es sok sikert :)

márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!