Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyien természetesne...

Komolyan ennyien természetesnek veszik a melegek gyerekvállalását?

Figyelt kérdés

Én kiakadtam, az egyik kérdésnél volt erről szó, és a föld alá lettek pontozva, akik azt mondják hogy nem normális, ha homokosok nevelik a gyereket.

Ez komolyan ilyen elfogadott?

Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolják.

21. század meg minden, de akkor is!


2012. jún. 17. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
34%

#2-es beírónak :


Nincs olyan, hogy ÁRVAHÁZ!!!...

Az állami gondozottak 98%-a NEM ÁRVA...


Amúgy meg aki örökbeadható, azt szinte azonnal örökbe is tudják adni, mert TÖBBTÍZEZER HÁZASPÁR áll sorba évekig örökbefogadható gyerekre...


Szerencsére elsősorban normális (hetero) házaspároknak adnak örökbe gyerekeket, Mo-on és több más országban is homoszexuálisok nem fogadhatnak örökbe gyereket...

2012. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 anonim ***** válasza:
73%
Én nm vetem meg a melegeket, hisz nem tehetnek róla és nem szeretnék nekik rosszat, de nem tudom elképzelni, hogy gyereket neveljenek. Hiszek benne, hogy biztos tudnának ők is tökéletes szülők lenni, nem ágálnék ellenük, de nem is támogatnám.
2012. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/113 anonim ***** válasza:
77%
Én ismerek egy meleg párt, egy jogász és egy állatorvosnő. Remek emberek, példásan élnek, szeretetben és megbecsülik egymást. Eszembe nem jutna, hogy ne lenne náluk jó helyen egy gyerek.
2012. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/113 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a meleg barátaim szavait idézném (akik 20 éve együtt élnek): remélem soha nem engedik a melegek gyermekvállalását, mert a néhány tiszetsséges pár mellett a rengeteg "vadász" (akik naponta cserélgetik apartnereiket) is gyereket fog vállalni, és akkor ajóisten óvja ezeket a gyerekeket.
2012. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/113 anonim ***** válasza:
70%

Ha a melegek gyerekvállalása nem természetes, mert a "biológia nem így találta ki", akkor a csípőprotézis és a peacemaker se az.

Ugyanígy, az egyszülős modell se természetes ezen logikán haladva.

2012. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/113 anonim ***** válasza:
71%

Leginkább miért is van bárkinek köze ahhoz, hogy most ki és hogyan fogad örökbe gyereket? :)

Hogy is van, az "az vesse rá az első követ"? Szóval kérdem én, minden heteroszexuális pár példaértékű a kapcsolatban és a gyermeknevelésben? Mert szerintem nem. Sőt nem is igen láttam még olyat, ahol minden mindig tökéletes...

Szóval szerintem pont annyi bajt fel lehet sorolni egy heteroszexuális párkapcsolat családmodelljében, mint egy homoszexuáliséban...

2012. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/113 anonim ***** válasza:
65%
egy gyereknek az egészséges fejlődéséhez szükséges megismerni egy nőt és egy férfit, hogy legyen előtte nő és férfi minta. hogy tudja, hogy milyen egy nő, milyen egy férfi, hogy ki alakuljon az egészséges értékrendje még önmagáról is!
2012. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/113 anonim ***** válasza:
29%

Nos le lehet pontozni de akkor is leírom a véleményemet .


Szerintem egyáltalán nem jó ha a gyerek azt látja hogy 2 férfi egymással . Én inkább a gyermekotthont választanám mint hogy melegek neveljenek fel . Én gyermekotthonban nőttem fel és nem valami leányálom de szerintem jobb mint ha melegek nevelnének . Valamint azt nem értem bennük ha már azok akkor minek kell felvonulást meg ilyeneket rendezniük ? Mert szerintem egy normális ember nem kíváncsi rá és ha már szóba jöttek a cigányok én valóban nem értek azzal egyet hogy csak a gyerektartásért csinálnak gyereket és ez ellen tenni kéne a kormánynak . De vannak olyan cigányok akik tényleg normálisan dolgoznak és nem lopnak ( ebből viszont kevés van ) . Nekik viszont szerintem nyugodtan lehetne adni gyereket.

Egyébként ha lenne fiam és oda jönne hozzám hogy ő a fiúkat szereti biztosan agyonverném és előre is köszönöm a lepontozást .

2012. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/113 anonim ***** válasza:
70%
#17 - akkor az egyedülálló szülőktől is el kellene venni a gyereket, akik "nem keresek már kapcsolatot, a gyerekeimnek élek" alapon nevelnek gyereket?
2012. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/113 anonim ***** válasza:
70%

#18 Nyugi, biztosan nem vernéd agyon.Ha lenne gyereked, értenéd, hogy miért nem.

Nagyon sok gyerek nem lát otthon férfi ÉS női mintát.Egyszerűen azért, mert csak egyfajta szülővel él.Akkor egyedülállónak sem lehet gyereket nevelni? Vegyük el tőlük, de gyorsan!

2012. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!