Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
95%
már boccsi,énis 13 éves vok(lány) de sztem azért nem kellene megverni a gyereket...végülis annak örülj hogy legalább bevallotta,nem pedig 14 éveskorában derül ki úgy hogy benxicc és ott fetreng egy másik sráccal...amúgymeg:FLNŐTT FEJJEL NEKED KELLENE A LEGESLEGJOBBAN TUDNOD HOGY AZ ERŐSZAK SEMMIRE NEM MEGOLDÁS -.-"...
2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
97%
Veréssel nem érsz el semmit. Ha egy fiú a saját neméhez vonzódik, akkor ez egy olyan tény, amit el kell fogadnod. Én sem örülnék neki, de hát ez van... Talán elmúlik, ha még nem alakult ki teljesen a szexuális hovatartozása, de könnyen lehet, hogy ez már végleges...
2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim válasza:
97%
Szerintem ezzel csak annyit értél el, hogy soha többé nem fog megbízni benned.
2011. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
97%
Egy "mélyen vallásos" családban is előfordul verés???? Szerinted ez nem bűn? Én gondolkoznék a helyedben, Isten mit tanít. Mi is vallásosak vagyunk, de soha, soha nem verném a gyerekeimet! Beszélgess vele és valóban örülj annak hogy bízik benned ( eddig legalább is ) és elmondta. Egyébként meg úgy kell elfogadni gyermekeinket, amilyenek, feltételek nélkül.
2011. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális hovatartozását nem tudod befolyásolni. Sem nadrágszíjjal, sem szép szóval. Amit viszont tettél (vallásosság ide vagy oda), a legrosszabb, amit tehettél. Ő őszinte volt hozzád, sőt nagy bátorságra vall, hogy elétek mert ezzel állni. A minimum, hogy bocsánatot kérsz tőle a verésért, s te is őszinte leszel, s nyugodt hangvétel mellett elmondod, hogy nagyon megdöbbentett a mondandója, de - ha ezt így érzed, csak akkor - mondd el neki, hogy nagyon szereted, s megpróbálod elfogadni olyannak, amilyen. Ha lopna, csalna, hazudna, gyilkolna, akkor is a te fiad lenne. Akkor megtagadnád?

Ha valamibe kapaszkodni szeretnél, akkor annyit még, hogy mivel nagyon fiatal, ez lehet egy tévhit is nála, de ne éld bele ebbe magad, mert annál rosszabb lesz elfogadni az igazságot, ha tényleg homoszexuális.

Elhiszem, hogy nehéz ezt elfogadni, de ha a fiad érdekét nézed, neki is stabil családi háttérre van szüksége ahhoz, hogy a másságát feldolgozhassa.

2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
100%

"mi egy mélyen vallásos család vagyunk"


Akkor fogadd el, hogy Isten akarta, hogy a fiad ilyen legyen és ne őt büntesd ezért, mert nem tehet róla...

2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
96%

Ühümm.Nadrágszíjas veréstől biztosan újra hetero lesz a fiad.Ez egyértelmű.

Ha véleményt és tanácsot kérsz,én szívesen adok.

Fogadd el a fiadat úgy,ahogy van.

Szégyellném magam a helyedben.

2011. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
96%

Mélyen vallásos családban,ítélkeznek más felett és verik a gyereket?

Eszem megáll.


Amúgy lehet csak egy hóbort,még csak 13 éves,lehet azért gondolja így,mert csak a fiúkkal tud kijönni.

Ugyan már,kis tini,

és megbízott benned,elmondta őszintén a gondolatait,te meg megverted cserébe?

Ülj le és gondolkodj el,csodálom h nem szökött el a fiad ezek után.

2011. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
95%

hát ezt szépen elszúrtad kedves drága világlegeslegjobb anyukája -.-". Csodálom ha ezek után szegény fiú még szóba áll veled. Így már elérted, hogy semmit ne mondjon el neked. Gratulálok. Szerinted tehet róla? hmm? őszintén.. ki az aki saját akaratából lesz homoszexuális? őszintén: senki. Pláne akinek iylen anyja van. Kicsit próbáld beleképzelni magad. Mit élhet át lelkileg? hmm? Borzalmas.. nadrág szíjjal elverni a gyereket... Isten nem szeretet tanít? Ezek szerint nem.. Hát gyönyörű ez a mélyen vallásosság. Elverni a saját gyerekedet azért amiről nem tehet. Ő megbízott benned, és elmondta neked. De te ezért nadrágszíjjal jól megverted. Agresszív nő vagy. Nem lehet igaz, hogy még a világ legőszintébb anya gyermek kapcsolatába is beleszól a hülye vallás. Megkellet volna ölelned a fiad, és elmondani neki, hogy mennyire szereted és hogy támogatni fogod mindenben. Olyan nagy dolog lett volna? Lehet végülis nem a tehibád, mert ahogy észrevettem teljesen átmosták az agyadat. Én majdnem elsírtam magam amikor a kérdést olvastam. Nem érdemled meg a fiad bizalmát. Írtad, hogy olyanok válaszát várod akik átéltek ilyen helyzetet. Hát nekem nincs gyermekem, és még fiatal vagyok, de a fiad helyzetét már átéltem. Lehet lepontozni, és szemtelen taknyosnak nevezni, de nem igazán hat meg.

14L

2011. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsunkat szeretnéd?

Először is vizsgáltasd ki magadat, hogy fejben minden rendben van-e, mert szerintem nem vagy normális.

Semmilyen körülmények között nem kellene megverni a gyereket, bocs, hogy közönséges leszek, de b*szhatjátok a vallásotokat... Nem csak kifelé kéne mutatni, hogy minden rendben van, úgy is kéne viselkedni otthon is.

13 évesen egyébként még nem alakul ki rendesen a szexualitás. 14 évesen én is vonzódtam a saját nememhez, most 22 évesen élettársi kapcsolatom van (HETERO), és gyermekem is született, a 14 éves kori dolgok nem befolyásoltak semmit.


Ilyen szülőktől, mint pl Te, szokott általában lelépni a gyerek, el kellene gondolkodni, mit akarsz elérni a fiaddal kapcsolatban, mert egyenes úton haladsz afelé, hogy esetleg egyik nap összecuccol, fogja magát, és megy, ahova tud.

2011. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!