Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 81/94 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Isten mindenkit Szeret. Akár homoszexuális akár nem, akár képes megverni a saját gyerekét, akár nem ...! :)
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben úgy érzi, szeretne közös nevezőre jutni a fiával és, hogy újra beálljon a béke a családban, nyugodtan írjon e-mailt, felvilágosítást tudok nyújtani a témáról:)
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim válasza:
100%
Én az Ön helyében elsüllyednék szégyeneben. Nem értem. A fia őszinte volt Önnel, és erre Ön mit ad? Megeveri? Én megértem, hogy vallásos, meg minden, de könyörgöm. Ezzel teszi tönkre a fia életét? Vajon ez milyen sebeket fog benne hagyni? Természetesen a lelki sebekre gondoltam. És a kedves házastársa mit szólt ehhez? (bocsánat nem olvastam végig az előttem lévőket)Végignézte? Én személy szerint ismerek egy srácot, aki szintén elmondta az apjának, érdekes módon ő képes volt elfogadni. Nyilván kifejezi nem tetszését, de nem szekálja ezzel, és főleg nem veri meg. Remélem ez segít egy picit elgondolkodni, mert nem leoltás céljából írtam, hanem, hogy átgondolja, hogy mit is kéne tennie.
2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 Izééékeh11 ***** válasza:
87%
hát akkor a kedves kérdező nyalja ki a s3ggem :D nem tehet rólla szerencsétlen hogy homokos lett,az a génjei hibája ˇ-ˇ
2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kellett volna elverned szerintem.Inkább el kéne fogadni,hogy ő ilyen és kész.Amúgy,nem mintha kötözködésnek szánnám,de ha tényleg vallásos a családotok,akkor nem kéne verni a gyerkőcöt szerintem.
2011. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 Brian0 ***** válasza:
100%

Hát ha ez nem kamu, akkor gartulálok. Először is 14 éven aluli gyermek bármilyen bántalmazása súlyos testi sértésnek minősül, azaz bűncselekmény.


a másik, ha 13 évesen ezt elmondja, az a legnagyobb bizalom. Ahelyett, hogy átölelnéd és elmondanád, hogy mindenben mellette állsz, sokkal jobb lett volna. Istenem minek szül az ilyen gyereket. Én soha de soha nem verném meg a gyerekemet. Sokkal jobban bűntetném, ha lopna, verekedne, pofátlan lenne az iskolában. De azért, mert elmondta, hogy ő faszt szopna inkább és nem puncit nyalna? Azért miért nem vered el, mert szőke a haja? Te adtad neki a géneket, a te hibád ha homokos.


Jobban szeretsz egy kitalált lényt, mint a sajád fiad?


Remélem 18 évesen hátat fordít neked, és vissza se néz. Nem vagy anya, nem vagy méltó anyaságra. Nincsenek anyai ösztöneid.


Szánalmas vagy!!!!

2011. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 Brian0 ***** válasza:
100%
Jah és elérted, hogy soha többet ne kérdezzen kényes kérdéseiről. Semmit sem fogsz tudni róla!
2011. ápr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 Izééékeh11 ***** válasza:
100%

amúgy ez is igaz...engem is már nagyon kicsikoromtól vernek minden kis apróságért a szüleim és még csodálkoznak hogy hozzájuk se szólok...nah és vajon ezt is miért?!mert akármit mondok vagy csinálok,megvernek érte...

13L

2011. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 majorette ***** válasza:
83%

te egy hülye s*ggfej vagy.a verés semmit nem old meg)na jó néha de ez nem az az eset)

12L

2011. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
100%
előkerült a nadrágszíj?? hát csak gratulálni tudok, elkéne fogadni így a fiadat, a homoszexualitás mára szinte normális dologgá vált
2011. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!