Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 21/94 anonim ***** válasza:
90%
Szívesen elolvasnám, hogy mit válaszol a kedves anyuka, ha ezek után még van képe írni.
2011. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
100%

"Szívesen elolvasnám, hogy mit válaszol a kedves anyuka, ha ezek után még van képe írni."


A gyermeket megverni volt bátorsága, írni viszont nem lesz.

2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Off: Na a kérdező kommentjére én is kíváncsi lennék.

On: Szerintem nincs mit mondanom, a többiek keményen megmondták a véleményüket és mindenkinek igaza van!


A másik, hogy még csak 13. Simán változhat. Ilyenkor kezd felnőtté válni a szervezet, játszanak vele a hormonok. Ha 20 évesen is ezt mondja akkor se keseredj el, még mindig jobb, mintha bűnöző lenne.

2011. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
94%

Mekkorát röhögnék ha a bigott barmok "God hates fags" állítása teljesen helytelen lenne, (feltéve ha van mennyország meg Isten) és Isten valójában szereti a melegeket, de azokat, akik az ő nevében ilyen miatt másokat bántanak rühelli, és a pokolra küldi.


"Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek."

Ismerek egy katolikus meleg srácot. Hithű, mégis megfér nála a kettő egyszerre.


"végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj."

Gondolom nálatok nem ez volt az első alkalom, hogy nem láttál más megoldást. Tegyél egy szívességet a fiadnak, és jelentsd fel magatokat gyermekbántalmazásért.


A helyesírásod meg borzalmas. Egy felnőttől többet várnák.

Lehet hogy te igazából a 13 éves srác vagy, akinek a szülei vallásosak, és csak meg akartad tudni, hogy így reagálna-e egy értelmes, vallásos, felnőtt ember?

2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a vallásról...
2011. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%

Kedves anyuka (vagy esetleg apuka) nagyon eltűnt...

Úgy látszik, válaszolni már nincs bátorsága...

2011. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kérdés csupán egy kamu.
2011. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszak nem megoldás, és a nemi vonzódást nem mi választjuk. Nagyon nehéz lehet most neki, és te csak még nehezebbé teszed. Beszéljétek meg,kérjetek segítséget,de ne verd meg,mert csak megutál téged.
2011. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
10%
13 éves vok, de ennél kisebb dolgokért is megkapom a nadrágszijjat vagy a pálcát csupasz fenékre. Szerintem igaza volt, megértem hogy kiborult.
2011. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%
jah akkor te szüleid se normálisak -.-" és miaz hogy megérdemli??? ahogy az előttünk szólók mondták,a szexualitásáról nem tehet...kiváncsi vagyok am,mit szólnál ha egyszer,ugyanis nekedis változnak a hormondjaid,egyszer 20 évesen odaállnál anyádék elé és megmondanád hogy homo vagy...és ezért kiköltöztetnének és semmibe vennének...na meglátjuk,akkor is ezt gondolnád -.-"
2011. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!