Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 61/94 anonim ***** válasza:
100%
ennyi válasz a nagyrakás semmiért.sztem már kiis törölte a kérdést xDD
2011. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
95%
Teljesen névtelen az oldal, de úgy tűnik annyira szégyenli magát ez a nő (anyának nem nevezném), hogy így sem mer válaszolni. Lehet, h öngyi lett, mert lelkiismeret furdalása lett az igazságtól?
2011. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
100%
Megőrűltél?! Nadrág szíjjal verted meg a fiadat?! Ezért?! Az hidegen hagy, hogy vallásos vagy, akkor is ez egy nagyon meggondolatlan döntés volt! Ennyi erővel téged is megverhettek volna a szüleid, mert heterószexuális vagy...
2011. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek sikerült eddig eljutnia, akkor elmondom az én véleményemet. :D Szerintem a kérdező FÉRFI, mert a nők, az anyák nem szoktak nadrág szíjjal verekedni. Ez a nadrágszíjazás is az apák régi szokása volt... nem?:D
2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
13%
hú de sok okostojás van itt.mit ítélkeztek ti így ismeretlenül egy ember felett,akit nem is ismertek?ti talán nem követtetek el hibát az életben?DEHOGYNEM!tanácsért jött,segítségért,nem a mocskos hozzászólásokért.SZÁNALMASOK VAGYTOK!!!!!!!!!!!
2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom ki a szánalmasabb...talán azok akik válaszolunk a kérdésre és elmondjuk a véleményünket,vagy aki még védi is azután,amit csinált...SZÁNALOOOOOOOOOMMM!!!!
2011. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szektatag :)
2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
12%
senki nem védte ezzel meg,és senki nem szektatag ezért.de ti csak a saját hülye véleményeteket írjátok le,mert biztos nincs kit ócsárolnotok otthon.senki nem tökéletes ti sem,ő sem.és ez nem védelem!emberek vagyunk,és mindenki követ el hibákat.nem is keveset.lehet hogy ti még nagyobb hibákat követetek el már az életetekben mint ő.és nem azért írt még mindíg ide,hogy ezt a sok baromságot olvassa,ismétlem segítségért jött,és nem is csodálom hogy ezekre a marhaságokra nem reagált.
2011. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok kérdező! Elérted a vitát, és a sok választ a KAMU kérdéseddel!!!!
2011. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
88%
FAKE
2011. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!