Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 11/94 anonim ***** válasza:
74%
Ez genetikai probléma, vagyis ezen senki és semmi nem fog tudni változtatni. A nadrágszíjjal pedig miért kapott ki? Csúnyát mondott, vagy mi volt az ok?
2011. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen szégyelld magad!

Hogy lehet így megalázni egy gyereket? Hol van a feltétel nélküli szülői szeretet?

Szegény fiú őszintén beszélt veled,te meg nekiesel a nadrágszíjjal!

Minimum kérj tőle bocsánatot,és támogasd,bárhogy is alakul a továbbiakban!

Állj ki mellette,segíts neki feldolgozni a helyzetet!

Attól,hogy homoszexuális,még a te gyereked!

2011. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
96%

Nagy hülyeséget csináltál azzal hogy megverted így csak nem fog majd benned megbízni, nem is biztos hogy homo lehet hogy ez csak egy hóbort ami sok fiatalban előjön 1x. És ha az is akkor mi van, a te gyereked és olyannak kell elfogadnod amilyen! És ha mondjuk nyomorék lenne akkor beadnád egy intézetbe? Mert ez is egy betegség ugyanolyan mint mondjuk a szellemi fogyatékosság! Valami nincs rendben a kis agyában, amiről NEM Ő TEHET!

Igaz nekem még csak 1 éves a lányom de ha elém állna majd hogy ő lezbi lehet hogy nem örülnék neki de nem ítélném el!

NEM VAGY JÓ SZÜLŐ!

2011. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim válasza:
59%
Na, látod, ezért megyek én papnak.
2011. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
88%

bocsi de te nagyon szánalmas vagy.

nekem a fiam 16 éve és ő is homoszexuális.

amikor elmondta nekem 15 éves volt és én elfogadtam.

amúgy meg hülyeség hogy a vallásod miatt furcsának tartod ezt. meg a verés semmit sem old meg.kérj a fiatól bocsánatot.meg szerintem elintézted magadnak azt is hogy a fiad semmit se mondjon el neked.

2011. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim válasza:
90%
Nagyon kikapott?
2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
95%
A nadrágszíjjal miért kellett elverni?
2011. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
93%

soha nem irtam ilyet,és nem is fogok.

de te abszolut h..lye vagy!te idióta,soha nemfog benned megbizni,ha vered.örülj ,hogy bevallotta te pa*raszt.neked nem való gyerek,az fix.ő nem tehet róla!!! 13.L életemben nem állnék szoba soha többet veled.verni meg abszolut nem.pontozzatok le,de ez normális????? nemtehet rola,öszinte volt,bevallotta,nem akart neked hazudni,te meg bünteted??? de észhez kéne tériteni!! (0°on lesz a válaszom,de komolyan nem érted???)

2011. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
76%
1. válaszoló vagyok...amúgymeg mijaz hogy mit tegyek?!!!! hát mit gondoltál,mit tegyél,vallásos vagy,biztos imádkozni fogsz istenhez ezzel a szöveggel hogy -Istenem,miért vagy ennyire ge-nyó hogy egy ra-tyi buzzit csináltál nekem?! vagy most hogy gondoltad te ezt???
2011. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
94%
igazuk vasn többieknek,egy nagybetűs IDIÓÓÓÓTAAAA vagy,hallod?!?!?!ezekután majd ne tedd fel az értelmetlen kérdéseidet,hogy miért hord le mindenki így,mert mi mást vártál,szegény kissrác elmond neked valamit,erre te megvered őt,hát komolyan...gondolkozá má,a gyereked,megtagadod a mássága miatt?!?!?!milyen anya az ijen?!?!?!mostmár versenyt lehetne állitani,"a világ leg sz*rabb anyái" címmel,biztos te lennél az első -.-"...te most komolyan azt gondoltad,hogy a gyerek ezekután majd bármit elmond neked?!!!amúgymeg irtad hogy A beszélgetésünk heves vitába torkollott miért nem vagy képes elfogadni a fiadat úgy ahogy van?!!!!asszed veszekedéstől majd hetero lessz vagy mi?!!!!ha annyira vallásos vagy,inkább imádkozz hogy ne a pokolba kerülj...ilyen hozzáállással sztem simán...
2011. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!