Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 51/94 anonim ***** válasza:
100%
jól van az igaz hogy nem örülnék ha búza lenne a fiam ha lenne fiam de amúgy még nem verném meg...és amúgy pont az hogy azért abbban igaza volt az eggyik előttem szólónak hogy azok akik néha kikapnak egy kicsit,jobban tisztelik a szüleiket,de az azért teljesen más ha kap egy kissebb pofont a gyerek pl. az 1-es matekdogáért,de hogy azért NADRÁGSZÍJJAL amiért am nem is ő tehet...
2011. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
100%
A sok paraszt azt hiszi attól h vasárnap elmegy a templomba oszt elmond egy miatyánkot már vallásos meg bűntől mentes.Otthon meg veri a gyereket..szerintem kezdhetsz csomagolni ezek után úgyis a pokolba jutsz..xDD gratulálok;)
2011. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
95%

A kérdező szépen elfelejtett válaszolni, nem?

Igazán mondhatnál valamit kedves Kérdező, hogy most mi a véleményed magadról?

2011. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim válasza:
100%

A kérdező szépen elfelejtett válaszolni, nem?


Nem is fog, hidd el.

2011. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
100%
áááá,mi itt pofázunk neki és még arra se képes hogy visszairjon...sztem inkább hadjuk...úgyse fog válaszolni...
2011. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%
Már rég elszégyellte magát.Istenhez fordult segítségért.
2011. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a szektatársak előtt szégyellné a fia nemi beállítottságát.

Tudod,kérdezőnk,ha választani kéne a vallásom meg a többi bigott majom és a gyerekem között,bizony a gyerekemet választanám.

Ez van.

Egyébként ez lehet a srácnál egyfajta divat,a homoszexualitás most nagyon menő a fiatalok között.

Imádkozz előbb a fiadért és ha még nem tetted,kérj bocsánatot Istentől is azért,amit a gyerekeddel csináltál.

2011. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 TKI Ibolya ***** válasza:
98%
Minden intelligens ember tudja,hogy a homoszexualitás nem betegség.Bocs hogy ezt mondom de ez sajnos már a fogantatás pillanatában eldől tehát maximum magunkat okolhatjuk a rossz genetika miatt!Egyébként ISTEN ELŐTT MIND EGYFORMÁK VAGYUNK!!!!!!És te vagy vallásos? Mélységesen szégyenld magad!Ő a legféltettebb titkával fordul felétek és ezt kapja.Akármilyen is a gyerek a ti gyereketek kire számítson ha szüleire nem számíthat!Elkeserítő!
2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
32%
majd kinövi,ha meg nem akkor verd agyon te "mélyen vallásos"
2011. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim válasza:
100%

"végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj"

???????? Most nagyon megsajnáltam azt a szegény gyereket.

Az agresszió, kiabálás, erőszak, verés stb SEMMIT sem ér. :)

Ha a gyerek elmondja az egyik legféltettebb titkát, amit nem nézünk jó szemmel, az az első reakció, hogy megverjük nadrágszíjjal? Komolyan mondom, mintha 100 évvel visszamentünk volna az időbe.. Én pl bevallottam anyunak, mikor 14 voltam, egy kicsit láttam rajta hogy elvolt keseredve, de aztán boldog volt, hogy elmertem neki árulni egy ilyen dolgot. Ezek után mit vársz, hogy elfog bármit is mondani nektek? Hogy bízzon így meg bennetek?

A kérdezővel pedig mivan, hogy így leszarja a válaszokat?

Elmondott egy miatyánkot, meg gyónt egyet, aztán mintha misem történt volna? Bár ha végig olvasta ezeket, remélem máshogy fog cselekedni a közeljövőben, és arra is kiváncsi vagyok, hogy mit fog gondolni 5 év múlva magáról.. Az apjának szerintem jobban teszitek, ha még csak poénból se említitek meg... Vajon az mire lenne képes....... És egy vallásos családról van szó...

2011. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!