Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 41/94 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


Én már sokkal durvább dolgokat csináltam,de egyszer sem vertek meg egyébként.

2011. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem,hogy a kérdés kiírója miért nem válaszol?! -.-"
2011. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Biztos feladta magát a remdőrségen, mert bűntudata van!
2011. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
30%
Ez KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
2011. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én annak örülnék, hogy a fiam őszinte hozzám, és tudom, hogy megbízik bennem. Az én fiam még csak 6 hónapos, de ha majd egyszer odaáll elém, és azt mondja, hogy a fiúkhoz vonzódik, én leülök vele beszélgetni, és inkább elmondom neki, hogy mire kell vigyáznia a fiúkkal, miért másabbak mint a lányok, és mit válthat ez ki az emberekből/ismerősökből. Hogy megverjem??? Dehogyis! Minek(?), azt hiszed az segít? Attól nem fog megváltozni a beállítottsága hogy véresre vered a szíjjal! Ez nem megoldás. Írtad hogy vallásos család vagytok, lehet hogy nálatok ez azért bevett szokás, mármint a verés, mert Isten úgyis megbocsátja? Én személy szerint nem hiszek Istenben és a vallásban, de ha ti igen, akkor gondolj bele, hogy őt ilyennek teremtette meg, és ezt ha tetszik, ha nem, el kell fogadnod!

Én is utáltam a melegeket még kb 2 évvel ezelőtt, de aztán valami oknál fogva megnéztem a Fiúk a klubból című sorozatot, ami melegekről szól, és teljesen megváltoztatta az addigi elképzelésemet! Rájöttem, hogy ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, és ugyanolyan szerethetők!!!!

2011. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
60%
nem hinném hogy akkor is így kellene a kérdés kiírójához válaszolni,ócsárolni,mert aki ebben nincs benne.az nem tudja hogy milyen.én sem helyeslem a verést,de 1 szülő ha megtud az őszinte gyerekétől bizonyos nem jó dolgokat,hirtelen haragjában az emberből előjön az ugynevezett állat.attól még nem biztos hogy rossz szülők lennének,mert akkor valószínű hogy a gyerek el sem merte volna mondani.emberek!ne ítélkezzünk már mások felett,ha nem tudjuk amúgy az ember milyen is igazából.és nem biztos hogy állandó a verés a családban attól hogy most kapott.nagyon sok gyerek megérdemelné,ha néha kikapnának,de valaki megteszi,és jobb vagy rosszabb lesz a gyereke tőle,valaki hagyja,mint én is,aki soha nem bántottam a 14 éves fiamat,és most ezzel vissza is él.és kiröhög,meg szarik rám.azok a gyerekek akik néha kapnak egy kicsit,lehet hogy jobban tisztelik a szüleiket.
2011. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
62%
amúgy reméllem feljelentette a kérdező magát csak mert egyik haverom is meleg csak ő már ovodában is a fiuknak "udvarolt" és az annya mégsem verte meg...csak azóta pszihológushoz jár...de akkor is :SSS
2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
100%

"nem hinném hogy akkor is így kellene a kérdés kiírójához válaszolni,ócsárolni,mert aki ebben nincs benne.az nem tudja hogy milyen.én sem helyeslem a verést,de 1 szülő ha megtud az őszinte gyerekétől bizonyos nem jó dolgokat,hirtelen haragjában az emberből előjön az ugynevezett állat.attól még nem biztos hogy rossz szülők lennének,mert akkor valószínű hogy a gyerek el sem merte volna mondani.emberek!ne ítélkezzünk már mások felett,ha nem tudjuk amúgy az ember milyen is igazából.és nem biztos hogy állandó a verés a családban attól hogy most kapott.nagyon sok gyerek megérdemelné,ha néha kikapnának,de valaki megteszi,és jobb vagy rosszabb lesz a gyereke tőle,valaki hagyja,mint én is,aki soha nem bántottam a 14 éves fiamat,és most ezzel vissza is él.és kiröhög,meg szarik rám.azok a gyerekek akik néha kapnak egy kicsit,lehet hogy jobban tisztelik a szüleiket."


Gondolj abba bele, hogyha mondjuk elmondasz valamit a férjednek amiről nem tehetsz (pl. felemelték a vízszámlát vagy elütötték a macskátokat) és belőle hirtelen haragból előjön az állat majd fogja a nadrágszíjat és megcsapkod egy kicsit. Ez még nem jelenti azt, hogy rossz család vagytok. Kb. ez ilyen helyzet. Nem baj, hogy elver mint szódás a lovát, mert ez a megoldás. te ettől majd tisztelni fogod, és az olyan problémák amik ellen nem tudsz tenni majd hirtelen megoldódnak ezzel. Na persze... érdekes én egypofont se kaptam mégis tisztelemaszüleim-.-

2011. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
66%
gratulálok!!!ez 1 betgség!!! lehet,h elkeserít mert nem normális dolog de neked értékelned kellett volna,h megbízott benned és elmondta...tudod mennyi bátorgágot kellett hozzá vegyen ahhoz,h elmondja ez azt jelent,h tisztel téged erre te megvered valami olyasmiért amiről ő nem is tehet....szépen elrontottad
2011. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
89%
Miért gondolja bárki is,hogy ha valaki vallásos,az már jó ember is.Csak vegyük alapul náluk a pedofil botrányt,amelyet a Vatikán felügyelt.Egyébként a vallásos emberek többsége rossz szülő.Személy szerint ismerek egy embert,akinek meghalt a fia egy balesetben.Annyit reagált rá,hogy isten így akarta,maradt még három.Nem sok kellett volna hozzá hogy agyonüssem.Nagyon szerethette.A genetika az genetika,a gyerekem meg a gyerekem.A válaszolók, azért ismerjük be,a szívük mélyén szintén nem szeretnék,ha a fiuk homoszexuális lenne.Könnyű mindennek lehordani azért az anyát úgy,hogy ezt ők még nem élték át.Pláne ha egy 18 éves gyerek azzal állítana oda az anyjához,hogy pedofil,de ne aggódj,ez csak genetika.Azért megnéznék pár ledöbbent arcot.
2011. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!