Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim válasza:
88%

Először is itt csak gratulálni tudok néhány ember kommentjéhez. Fantasztikus magas színvonalon űzitek a hülyeséget és primitívséget.

Másodszor pedgi egy 13 éves gyereket legalább annyira bűn volt megverni azért,mint amennyire neked bűn,hogy ő mele

2011. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim válasza:
100%

Először is itt csak gratulálni tudok néhány ember kommentjéhez. Fantasztikus magas színvonalon űzitek a hülyeséget és primitívséget.

Másodszor pedgi egy 13 éves gyereket legalább annyira bűn volt megverni azért,mint amennyire neked bűn,hogy ő meleg. De azt mondom inkább legyen meleg, minthogy ilyen "megértő és odaadó szülő legyen" mint te. Nem birállak és nem ítéllek el (annyira). De az orosz nevelési módszerek már rég kimentek a divatból és nem a legjobb ezeket alkalmazni. A mintaszülő kategóriába pedig nem hinném, hogy bekerülsz. Mert ahogy elnézem,ha valami nem kedvedrevaló, egy kis nadrágszíj mindent megold?

Elhiszem,hogy nehéz ez az egész dolog. De ő a te gyereked, és el kell fogadnod olyannak,amilyen. És ő semmivel nem vesztett az értékeiből, sőtt én dijazom,hogy őszinte volt. Mert nagyon sokan 40,50 évesen vallják be maguknak, már akkor,amikor ott a család. Úgyhogy lehet ez még egy szerencsés fordulat volt. Nem lesz lelki gondja,ami szinte mindenkinek van,aki titkolózik.De lehet ezzel a lépéseddel jól összezavartad,és most már inkább neked akar majd megfelelni, mint sem a saját érdekeit tartaná szem előtt. Ez hiba volt. De az is lehet (ahogy páran elmondták már),hogy csak egy ideiglenes állapot. Tudnék még mit irni,de már nem igazán akarok. Szerintem mindent elmondtam,amit gondoltam (röviden).

2011. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim válasza:
85%
Lehet hogy a később írok, mint amikor ez a válasz megérkezett... De azt is tudnod kéne, (de mivel vallásos család vagytok ezért visszavonom)hogy minden kamasz életében előjön a biszexuális kor, amikor a gyerek még eldönteni se tudja azt hogy ő most a lányok, vagy a fiúk után vonzódik... Én is egy ilyen fiú vagyok, de én már átéltem ezt, de szerencsére a fiú barátaim kordában tartottak... Ha ők nem lennének, én se beszéltem volna "arról" és akkor nem is érdekelne. Szerintem a fiad nem beszélt a barátjaival erről, pedig ebben a kórban ez nagyon nagy témának számít.
2013. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim válasza:
56%
Ez egy troll kérdés.
2017. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!