Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A fiam homoszexuális mit tegyek?

A fiam homoszexuális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiam(13éves)tegnap este bevallotta nekem,hogy ő a fiúkhoz vonzódik.Mivel mi egy mélyen vallásos család vagyunk én ezt nem tartom helyesnek.A beszélgetésünk heves vitába torkollott, végül nem láttam más megoldást előkerült a nadrágszíj.A tanácsotokat szeretném kérni,illetve leginkább olyanok válaszát várnám akik átéltek ilyen vagy hasonló esetet.
2011. jan. 9. 13:43
 31/94 anonim ***** válasza:
9%

19:59 vagyok

Már miből gondolod, hogy a szüleim nemnormálisok - attól hogy szigorúan nevelnek még normálisak. Inkább kapjak verést nadrágszijjal minthogy homokos legyek.

2011. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy normális. 13 évesen azért lehetne több eszed.

majd meglepődsz ha kikerülsz a nagyvilágba...

Képzeld csak el ha egyik pillanatról a másikra a heteroszexualitás lenne elítélendő és neked homokosnak kéne lenned. Nah, sikerülne átállnod?

Nem hiszem... De te is anyuci kicsi kislánya van. Amit anyu mond, az úgy van. Jó dolog az önállóság. A fenekedet legalább ki tudod törölni?

2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
86%
Majd ha TI kikerültök a nagyvilágba, akkor jöttök rá,hogy a tolerancia hatalmas, csak a ti kis keménymagotok , és a nagyon vallásosak ítélik el a melegeket. Ez egy olyan dolog, amiről ők nem tehetnek, két választásuk van. Élnek szomorúan, egy hazugságban, egy képmutató életben , vagy felvállalják másságukat ,és teljes értékű életet élnek. Heteró vagyok , és semmi bajom a homoszexuálisokkal , ők csak... nem. Nincsenek ők.. mi vagyunk. Minden ember egyenlő.
2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdező (az elverő) miért nem reagál?
2011. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagy az esély rá, hogy kamu a kérdés.

Ritka az ilyen maradi és ostoba ember aki még reklámozza is neten, hogy mit csinált.

2011. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
76%
nem mer válaszolni...úgy lecsestük meg lehordtuk mindennek hogy egyszerűen sztem még csak a gép közelébe sem mer menni...-.-" szánalmas...
2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szimplán kamu az egész..

Már elnézést mi nem vagyunk mélyen vallásosak,de a verést a szüleim ellenzik.

És nem ismerek olyan vallást ami támogatná a gyerek bántalmazását,na mindegy.

2011. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
54%

Azért ez is jellemző a gyk-re, mást se hallani itt mindenkitől, csak hogy a gyereknek kuss a neve, meg "amíg eltartanak a szüleid", meg "te 15 évesen GYEREK vagy", aztán most hogy egy gyerek azt írta hogy "igenis megérdemeltem a büntetést", megint csak azt kapja hogy mekkora idióta, és jól le van cseszve. Létezik egyáltalán nektek helyes válasz???

Ez az egész oldal másról se szól minthogy szerencsétlen lelki nyomorult emberek ide járnak kiélni magukat, és másokat kritizálni. Azért is születnek ehez hasonló fake kérdések, mert sokan már direkt azért járnak ide, hogy jókat derüljenek a fröcsögve írkálókon.

Ezen az oldalon minden kérdező egy idióta, egy alávaló gazember, vagy egy büdös kis qrva, és minden válaszoló maga a megtestesült erkölcsösség, szorgalom, moralitás.

Hé, ti liberális "fogadjuk el egymást" meg "minden ember egyenlő" válaszolók? Ha ennyire az elfogadás hívei vagytok, miért nem fogadjátok el azt is, aki nem tűri a homokosokat? Talán neki nincs joga a véleményéhez, mert mást gondol mint ti? Mindenki hülye csak ti vagytok helikopterek, mi? Úgy gondoljátok minnél támadóbban léptek fel a másikkal szemben, minnél erőszakosabban nyomjátok a másik pofájába a dolgokat, minnél hangosabban, és alpáribban üvöltöztök, annál jobban elfogadják a melegeket? Na ez egy szép nagy OFF volt, de már kikívánkozott belőlem.


Még mielőtt valaki félreértene: ha igaz a kérdés (bár szerintem speciel nem az), nem értek egyet a kérdező hozzáállásával, és bár nem szívlelem a melegeket (jajj ezért mit fogok kapni...), inkább megbékélnék a gondolattal, minthogy még emellé a sajnálatos dolog mellé lelki nyomorékot is csináljak belőle. Erre a verésre amit most kapott, még 60 évesen is emlékezni fog, és gyűlölettel fog rád visszagondolni (és emellé semmit sem oldott meg...) Kellett ez neked?


Lehet lepontozni.

2011. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen heves vita is volt, de nadrágszíjjal verni egy gyereket????? És ahogy leírod, nekem ebből az jön le, hogy ez nálatok egy bevett fenyítési eszköz. Tisztában vagy vele, hogy a gyermekvédelmi törvény a leghatározottabban tiltja ezt?

A fiad őszinte volt hozzád. Inkább örültél volna annak, hogy bízott benned. Elhiszem, hogy egy szülőnek ez nem kicsi megrázkódtatás, de ettől még a gyereked. Egyrészt 13 évesen ez még lehet, hogy nem végleges, meglehet, hogy kinövi. Másrészt, ha nem növi ki, akkor ezen nem fogsz veréssel változtatni. Egy vallásos családban az a divat, ha a gyereket szíjjal verik? Akkor örülök neki, hogy a mi családunk nem vallásos.

2011. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
97%

Oh my fucking God...először el sem hittem,hogy ez igaz !

Nadrágszíjjal megverni valakit,csak azért,mert a saját neméhez vonzódik?!Szerintem inkább örülnie kéne,hogy el mer mondani ilyen dolgokat,nem megverni!

Bár nem hiszem,hogy ezután elfog mondani bármit is...

Egyébként hol élünk,a középkorban,hogy verjük a gyereket?

2011. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!