Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rám szóltak az étteremben...

Rám szóltak az étteremben hogy legyek szíves ne ott szoptatni a babámat. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este étteremben voltunk a férjemmel meg az 5hónapos lányommal!Mielőtt elindultunk evett de hát megéhezett a szentem!!Direkt a fal mellé ültem és oda is fordultam meg letakartam magam egy textil pelussal!Erre oda jött egy pincér és közölte hogy legyek szíves ne ott szoptatni!!Erre mondtam hogy rendben!Felálltunk és eljöttünk még a kaja kiérkezése előtt!!Ennyire bántja az embereket ha a gyerekem szoptatom kulturált módon??
2010. jún. 25. 11:16
 81/128 A kérdező kommentje:
Aha!Oké értem én!!Te biztos személyesen is ismersz engem ugye??Mekkora paraszt vagy!!Ebből látszik hogy nincs gyereked de ha van azt nagyon sajnálom!!És attól hogy megetetem a gyerekem még nem lesz elkényeztetett kis gyerek akinek mindent szabad!!Gondolkozzál már ember!!És én elhiszem hogy nem a legmegfelelőbb helyen szoptattam de ahol senki nem látott és nem is volt a közelben de én biztos hogy nem megyek be a wc-be!Ja és a másik véleménnyel kapcsolatban(nem vagyok hülye!!Tudom hogy te írtad!!Friss regisztráció!!):)
2010. jún. 29. 20:08
 82/128 anonim ***** válasza:
19%

Magyarázod, magyarázod, de azért a te mentalitásod se semmi:) Tiszta vicc az a műbalhé, amit folytatsz. Látatlanban ítélkezel, és közben hisztizel, hogy nem kapsz minimális tiszteletet sem:) Vajon miért? Nem is értem:D

Értelmes ember nem általánosít és nem is ítélkezik ismeretlenül, csak szimpla véleménykülönbségre alapozva. És még a kismamákról mondod, hogy átgázolnak mindenkin? Ugyanazt csinálod. Az egyik 19, a másik 1 híján 20. Nem vagy jobb az általad emlegetett emberektől te sem, bármennyire szeretnéd is azt hinni. Tiszta óvoda:)

2010. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 anonim ***** válasza:
75%
a 72%-osnak írtam az előző választ:)
2010. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddígi normális válaszokat!Én már nem szeretnék ebben a már gusztustalanná átment beszélgetésben részt venni mert ez már rég nem a kérdésemről szól!És mindenkinek akinek a gyereke nem a szaros cipőjével ül bele a bevásárló kocsiba ahová más pakol annak további szép napot és jó babázást!!:):):)
2010. jún. 29. 20:23
 85/128 anonim ***** válasza:
13%
Na hát ha olyan helyen motorozik, a bicikliúton... észlény. És még te papopgsz nekem... istenem.
2010. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
59%
Lányok, hagyjátok, észérvekkel nem lehet valakit meggyőzni, aki ésszel nem rendelkezik:) Szegénykének elgurult a gyógyszere, muszáj kiélnie magát valahol, kiadni a frusztrációját, hát legyen neki gyereknap. Az ilyen embernek hiába magyarázol, csakazértis ellenkezik, és a kákán is csomót keres. Hajrá te szegényke, add ki a haragod, megbántott a sok csúnya bácsi meg néni, fúj.
2010. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 anonim ***** válasza:
59%

Tanulj meg olvasni, észlény...

Azt írtam a járdán, ami a gyalogosoknak van drágám. A bicikliúton nem engedem motorozni,bár megjegyzem, lehet, h jobb lenne, mivel szinte senki nem használja rendeletésszerűen, a drága biciklizők inkább a fiamat ütik el, ismétlem a járdán.


Azért fura, h ennyit bírtál hozzátenni...

2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 anonim ***** válasza:
41%
Én tudom mi a baja a 72-48%soknak, hogy nincs gyerekük, ez tisztán látszik, mert eszméletlen ovis szinten írnak, és rí róluk a féltékenység az anyák iránt... de az ilyennek nem is kell szaporodni!
2010. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező! Ne törődj azokkal akok korlátolt módon kritizálnak.Elindítottál egy nagy vitát, és ez jó.

Erre a témára szeretnek ugrani az emberek (megjegyzem már két blog is erről szól.

Igenis, lehet bizonyos helyzetekben diszkrét módon szoptatni (pláne, ha senki nincs ott).

Én már 15 hónapja teszem, és nagyon szeretem, az egyik legjobb dolog.

Úgyhogy tarts ki minnél tovább!Reméljük ettől is egy kicsit joob lesz a helyzet.

2010. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 anonim ***** válasza:
35%

És még ráadásul hazudik is a kedves kismama...


[link]


1. Nem tudnak az esetről... nekem kicsit fura.

2. Lett volna helyiség, ahol megetesd prüntyikét, kiderül a cikkből. Ezt miért nem mondod?

2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!