Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rám szóltak az étteremben...

Rám szóltak az étteremben hogy legyek szíves ne ott szoptatni a babámat. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este étteremben voltunk a férjemmel meg az 5hónapos lányommal!Mielőtt elindultunk evett de hát megéhezett a szentem!!Direkt a fal mellé ültem és oda is fordultam meg letakartam magam egy textil pelussal!Erre oda jött egy pincér és közölte hogy legyek szíves ne ott szoptatni!!Erre mondtam hogy rendben!Felálltunk és eljöttünk még a kaja kiérkezése előtt!!Ennyire bántja az embereket ha a gyerekem szoptatom kulturált módon??
2010. jún. 25. 11:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
70%
akinek nem tetszik, ne nézzen oda! rakd fel a netre őket minál több helyre, és írj egy levelet az ombudsmannak! ez felháborító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 anonim ***** válasza:
27%
azt nem értem hogy most miért itt hisztitel, ha annyira biztos vagy benne hogy neked van igazad miért nem hívattad akkor és ott a pincér főnökét?
2010. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 anonim ***** válasza:
8%
*z
2010. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 anonim ***** válasza:
56%

„Itt nem lehet ilyet csinálni!”

„Kérem, mutassa meg nekem, hol tiltja a törvény, hogy megetessem a kisbabámat!”


„Miért nem a mosdóban csinálja ezt?”

„Azt hittem, a KÖJÁL ellenzi, hogy ételt szolgáljanak fel a WC-ben.”


„Itt van egy takaró.”

„Köszönöm. Valóban hűvös van itt egy kicsit.”


„Nem lenne kényelmesebb valahol máshol?”

„Kedves Öntől, hogy aggódik, de nekünk itt megfelel.”

2010. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
98%

mi is voltunk étteremben,mikor a kisfiam keresztelője volt.és természetesen megéhezett.megkérdeztem a pincért,hol lehet megetetni és egy különtermet biztosítottak.de akkor többen is voltunk az étteremben.ha nem lettünk volna,én is megetetem ott az asztalnál.viszont az egyik gyorsétteremben felajánlották a mozgássérült WC-t,ott lehetett megetetni a kisbabát.

12:39-nek:miért ne mehetnének el attól,mert kisbabájuk született?az nem jelenti azt,hogy innentől kezdve be kell zárkózni a lakásba.

2010. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
27%
ha nem képes alkalmazkodni és elvonulni a babáját szoptatni akkor nem való társaságba.
2010. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
60%
A helyedben hívtam volna a főnökét, és jó hangosan mondtam volna el a problémámat, hogy mindenki hallja. Borravaló biztos nem lett volna aznap!
2010. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
66%
Te vagy az, aki nem képes alkalmazkodni. Egy szoptató nő szép látvány, nem undorító.
2010. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
24%
szép látvány csak nem étterembe való, tanulság: felhívom megkérdezem van e külön hely szoptatni, ha van megyek, ha nincs nem megyek vagy elviselem hogy a wcben kell.
2010. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
62%

Kedves anyuka!

Felháborító, hogy a társadalom ennyire nem képes elfogadni a szoptatást! Itt persze a diszkrét szoptatást értem! Ész szerintem nagyon kulturáltan szoptattál. Én azt nem értem, hogy a pincér hogy volt képes ilyet mondani, én nem mertem volna...

Egyébként ősszel voltam a 10 éves osztálytalálkozónkon, s márpedig volt, aki hozta a kicsi babáját. Pelenkával eltakarva magát szépen megszoptatta babáját! Senki egy szót sem szólt, én mosolyogtam egyet!

2010. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!