Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/201 anonim ***** válasza:
Igen van aki mensturál, de nem háromszor :D
2016. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/201 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utaltasd be magad egy zizifarmra ahol megnyugszol és rendbeteszik a fejed.
2016. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/201 A kérdező kommentje:
Igaz, akar tobbszor is..de ez csak egy dolog a harombol
2016. ápr. 14. 16:18
 54/201 anonim ***** válasza:
Nagyon szórakoztató vagy kérdező!
2016. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/201 anonim ***** válasza:
Én ezt nem bírom tovább, el lehet valahogy tüntetni a listámból a kérdést hogy ne lássam ha új válasz érkezik? Ha kamu akkor is nagyon pihent a kérdező, már szabályosan nyomaszt.
2016. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/201 anonim ***** válasza:
100%
Te most babát szeretnél?Vagy pont nem szeretnèl?Biztos nemvagy terhes,ok hogy van olyan akinek a hcg nem választodik ki a vizeletben de az ultrahang manapsàg már nagyon megbizhato.És ha elmèsz másik orvoshoz aki szintèn megàllapitja h nemvagy terhes?Akkor már tényleg elhiszed?Neharagudj de 1 idelye benn vagyok a baba témába és még soha nem hallotam rola akinèl ennyi idős terhessèget nem vettek èszre.
2016. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/201 anonim ***** válasza:
Kezdem úgy érezni, hogy ez a kérdéssorozat egy vicc. Ha ennyire paráznék, hogy terhes vagyok, már rég elmentem volna 10 különböző kerület 32 nőgyógyászához, és ha mind a 32 azt mondja, nem vagyok terhes 16 hetesen, hát elhinném. Persze lehet, hogy a kérdező akkor sem.
2016. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/201 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ettessük tovább a trollt.


Egyébként nagyon csúnya dolog tőled ez az egész. Vannak itt meddő nők, vagy akik régóta szeretnének teherbe esni, te meg ezze trollkodsz. Nézz magadba inkább!

2016. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/201 A kérdező kommentje:
Nem szorakozok!!!!!!!!! Hidd el epp elegge idegesít, hogy nem jott meg es ahogy érzem nem is fog... Azert ennel tobb eszem van attol fuggetlenul higy hülyének, okornek, fogyatekosnak es minden egyebnek titulaltatok!
2016. ápr. 14. 17:07
 60/201 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel még vagy 2 dokit akik biztosra megálapitják hogy nemvagy terhes és talán akkor elhisze.
2016. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!