Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes kismamaik! Beszélget...

4-5 hetes kismamaik! Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/122 A kérdező kommentje:

Nektek van már hányingeretek vagy szagérzékenységetek?

Nekem semmi. Nem is érzem, hogy terhes vagyok! Mikor kell ezeknek jelentkezni?

2011. szept. 15. 20:18
 12/122 anonim ***** válasza:

Múlt hét szombaton, én is pont ezt mondtam a páromnak, hogy abszolút nem érzem magam terhesnek,mert tök jól vagyok!

Na elszóltam magam, elég sűrűn émelygek, de nem úgy hogy a wc-re kell szaladnom, de érzem hogy hányingerem van, sokszor megszédülök, és rengeteget alszok.

2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/122 A kérdező kommentje:

Te hanyadik hétben vagy?


(Légyszi írjátok már alá a válaszokat, csak hogy tudjuk ki ír :))

2011. szept. 15. 20:50
 14/122 anonim ***** válasza:

Orvos szerint 4hetes voltam 5-én én vagyok akinek 3mm-es a petezsák..


Detti:)

2011. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/122 A kérdező kommentje:

Nektek van folyásotok?


Nekem igen, de azt olvastam más fórumokon, hogy ilyenkor ez természetes. Hát nem tudom...Viszketni nem viszketek.Remélem nem szedtem össze semmit.

2011. szept. 17. 06:47
 16/122 A kérdező kommentje:

Mennyiben változtattátok meg a táplálkozási szokásaitokat?


Én próbálok több gyümit enni (2-3 körte vagy alma naponta), édességet nem, minden nap iszok tejet. Gyakrabban eszek tojást, joghurtot, sajtot! Sajnos pont ez az időszak amikor már nem lesz friss zöldség és gyümölcs.

2011. szept. 17. 07:52
 17/122 anonim ***** válasza:
Sziasztok, grarulálok mindenkinek:) Én holnap töltöm be az 5.hetet, és kedden megyek dokihoz,eddig csak a pozitiv teszteim vannak. Csináltam párat,mert több mint 2,5 éve várunk a babára. Kedves kérdező,olvastam,h eszel tojást meg sajtot. Ezekkel óvatosan,mert nekem több terhes vagy kisgyerekes ismerősöm mondta,h nyers tojásos dolgokat pl. majonézt meg sajtokat nem szabad enni,azaz leginkább a "büdüs" sajtokat kell kerülni.
2011. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/122 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 4+3 napos mensi szerint!!! Holnap akarok orvoshoz menni, mert minden napom idegességgel telik, hogy nehogy megjöjjön!!!:((( Nekem is csak pozitív tesztjeim vannak, egyébként pozi teszt előtt már sűrűn jártam pisilni, még most is, de akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget, émelyegni szoktam, meg néha szédülök egy kicsit!!! Sokszor van mindjárt megjön érzésem és ezért is félrk, nehogy megjöjjön, meg szedem a Betalocot idegi alapú szívritmuszavarra, ezért is megyek holnap nőgyógyászatra, hogy megállapítsa a terhességet és a háziorvossal megbeszéljem a Betaloc dolgot!!! Amióta pozitív lett a tesztem azóta szedek 3*1 Magneb6-ot, azelőtt is szedtem csak kevesebbet!!! Tegnap olyan ingerült voltam, mert a ciklus.hu küldte, hogy aznap kell megjönni-e pedig én tudom, hogy csütörtökön volt a napja, hogy még a teszteket is kidobtam a kukába és bőgtem egy csomót, nem tudom a baba miatt volt-e ez!!! Szóval kész vagyok, meg tiszta ideg, annyi rémtörténetet olvastam itt!!!:(((
2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/122 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 5 hetetes vagyok, pénteken voltam dokinál, egyből elküldött UH-ra és egy 6mm-es petezsákot láttak, nem mondtak semmit csak hogy majd 12. héten menjek vissza. Amúgy én nem érzek semmit, se hányinger se semmi. Gratulálok a babához vigyázzatok magatokra! Anita
2011. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/122 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

4-5 lehetek. 3. baba. szept. 4-én voltunk együtt, és 12-én ebéd tájban +-t teszteltem.

Előző éjjel 5x kellett pisilni mennem, ezért is teszteltem. Sajnos most már egész nap tartó hányingerem van, eléggé félek is, mert ezt az időszakot nagyon nem szeretem, az előzőekkel is így volt, csak hát most már két kisgyerekről kell gondoskodni, akik most épp betegek. :o( Így éjjel is többször kell kelni, viszont másfél-két órákat nem tudok visszaaludni hajnalban.


Azért várom már, hogy legyen még egy bébi, szóval örülök, de a türelmem cérna és könnyen szakad, ingerült vagyok, a főzésben segítséget kell kérnem, mert a hűtőt is alig tudom kinyitni. :o(

És még két és fél hónapig így lesz... Szívesen átugranék a 3. trimeszterre, vagy akár a szülésre, ha lehetne... :o)


Amúgy 27-én megyek dokihoz, bár most épp azon gondolkozom, hogy későbbre kéne tenni az időpontot, mert így még nem lesz szívhang...


Zsu

2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!