Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/359 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre próbálom fogni. :) Szerencsére a párom megértő, és megcsinál mindent, amikor nagyon rosszul vagyok.

Mi augusztus 13-án megyünk a genetikaira. 12+5 lesz akkor.

Ti merre éltek?

2014. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/359 A kérdező kommentje:

Bp


Kombinált vagy valamilyen tesztet csináltattok?

2014. aug. 2. 20:24
 13/359 anonim ***** válasza:
100%

Ez az augusztusi lesz a kombinált teszt. Vérvétel+ultrahang, ebből a vérvétel már meg is volt. Mi Győrben élünk, itt a Kyncsben csinálják ezt, 30.000 Ft összesen.

És ti, mit csináltattok? Vagy a csütörtöki lesz a kombinált teszt?

2014. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/359 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


A nagy fiam bölcsis,napközben ott van.Ha apukája dolgozik akkor én megyek érte (gyalog kb 3 perc ha lassan megyek),és ilyenkor este jön valamelyik nagymama megfürdetni,hogy ne kelljen emelnem :)


Kedden megyek dokimhoz akkor beszéljük meg mikor legyen 12 hetes uh mert ciklus végén fogant a picurkám és kisebb a koránál.

A kombinált tesztet még nem döntöttük el,így is van elég vizsgálat.... :/

2014. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/359 A kérdező kommentje:
Én ezekkel a Down-stb tesztekkel úgy vagyok, hogy elvetetni nem tudnám a gyerekemet, akármilyen baja is lenne, ez az út egyszerűen járhatatlan a számomra. Azért gondolkozom, hogy egyáltalán kellenek-e nekem ezek a tesztek...
2014. aug. 2. 20:45
 16/359 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Hasonlóan érzek kérdező.Annyit vártunk rá is,hogy bármi van nem tudnám...

Ráadásul nekem az első baba "nagy" súllyal született emiatt mennem kellet + vizsgálatra most.Remélem nem lesz több ilyen bónusz :)

2014. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/359 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt Szabolcs megyében élek.


Ismét 6-os voltam

2014. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/359 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az orvosom javasolta, hogy csináltassuk meg. Mi is sokat vártunk a babára, de jó dolognak tartom a tesztet. Bár tény, hogy nem gondoltam bele, hogy mi lesz, ha rossz eredményt kapunk. Remélem minden rendben lesz. :)
2014. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/359 anonim ***** válasza:
100%

Csatlkozom,igaz nem 11 hetes vagyok,hanem 21 hetes,de még mindig pocsékul vagyok.

Eleinte semmit nem kívántam,undorodtam mindentől,de utána rosszul lettem.

A saját idegeimre megyek,állandóan pisilnem kell,és ez a fáradékonyság egyszerűen megörülök,felkelek 10kor,majd megint alszom,és ha 5-6 órát alszom az is kevés,egyszerűen semmi nem jó.

Jó kitartást mindenkinek!!!:)

2014. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem egyre rosszabb, ma mindent kihánytam, pedig 2 héten belül remélem, hogy elmúlik, de egyre gyatrábban vagyok...


Hú, ez a 21 hét, még mindig így,... hát! Kitartást!


Őrült nagy csapásnak élném meg, ha beteg lenne a baba, nem is tudom, helyt tudnék-e állni... De hogy elvetetni... hogy olyan döntést hozni, hogy inkább ne is éljen... hát ezt nem bírnám.... a saját kisbabámat...

Annyira bízom benne, hogy egészséges, szép kisbabát tarthatok a kezemben február végén :) Mindenkinek ezt kívánom.


Ma vendégek jönnek hozzám, picit kéne pakonom, meg ilyenek, de nem visz rá a lélek... annyira KO vagyok...

2014. aug. 3. 13:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!