Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/359 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a mai nap összejött nekünk, mert ma én is mindent kihánytam eddig. :S Már vagy ötször hánytam, pedig csak egyszer ettem. :)

21 hetesen is ez van? Szegénykém!

2014. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/359 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ma sokat aludtam,pedig nem szoktam :) Nekem a melegtől van hányingerem,mióta bekapcsoltam a klímát sokkal jobb,bár még kicsit émelygek.


Igyatok kortyonként hideg kólát,csak keverjétek ki belőle a szénsavat ;)


6-os voltam

2014. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/359 A kérdező kommentje:

Igen, máskor én is kólát alkalmazok hányingernél, de most az is undi... édes...


Végeztem egy kis házimunkát, és halálosan kifáradtam. Megyek, lepihenek. Enni nem merek azóta sem, úgyhogy ma nincs bevitel, szegény babi, remélem, nem éhezik...


Szerintetek, ha a hájamat bontja le a babi, abban megtalál mindent, amire szüksége van? Vagy hiányos az mint táplálék...?

2014. aug. 3. 14:45
 24/359 anonim ***** válasza:
100%
Napokig volt hogy én sem ettem.Ma a reggelit visszaküldte a pici,az ebéd ügy néz ki bebt marad :)
2014. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/359 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na, a tegnapi és az elmúlt napok borzalmához képest enyhébb ma a nyomor. Nagyon óvatosan eszem, rettegek a hányástól, de nem hánytam (még), és aludni se kellett délután, csak feküdtem, pihentem. Talán kezd javulni így a 12. hét derekán a helyzet...?


Ti hogy vagytok?

2014. aug. 4. 18:26
 26/359 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:-) Ma én sem hánytam,és nem is dőltem ki délután!:-):-):-) Pont az előbb tusoltam,és gondoltam rá,hogy talán azért vagyok jobban,mert közeledik a 12.hét.:-) 11+3 vagyok ma. És te?
2014. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/359 A kérdező kommentje:

Asszem 11 + 4

De biztosabb az utolsó menzesz első napja, ami május 16. Neked?

2014. aug. 4. 21:56
 28/359 anonim ***** válasza:
100%
Nekem május 13 az utolsó mensi első napja, de valójában 3 nappal később fogant, mert éppen akkor voltunk ultrahangon, tehát ez tuti. :) Így én is 16-ra számolom az uccsó vérzést.
2014. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/359 anonim ***** válasza:
100%

Halihó mindenkinek!

Pihenni azt nem nagyon tudok,mindig jön valaki :/

Ma megyek dokihoz,drukkoljatok minden rendben legyen!

Nekem utolsó havi május 17 ,de később fogant :)

2014. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/359 A kérdező kommentje:

Drukkolunk. Mire mész, genetikai UH-ra?


Ti honnan tudjátok, mikor fogantatott a babi?? Nekem fogalmam sincs. Sűrűre vettük az együttléteket a termékeny időszakban (2 naponta), de azt sem adminisztráltam, hogy mikor volt...

Ha nekem is később fogantatott, akkor korai csütörtökön már genetikai UH-ra menni?


Ma kb 12 órát aludtam, 11-től 11-ig. Még mindig nem vagyok magamnál...


Szép és egyre szebb napot mindenkinek, legyetek jól! :)

2014. aug. 5. 11:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!