Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/359 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos minden rendben lesz ma! Drukkolok! :) Majd írd meg esetleg, hogy mi volt.

Én azért tudom, hogy mikor fogant, mert ugye épp ultrahangon voltunk akkor a Kaáliban, egyébként én sem tudnám. :)

Nem tudom, hogy korai-e. :S Esetleg kérdezz rá telefonon.

2014. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/359 anonim ***** válasza:
100%

Még nem genetikaira megyek,csak haematóma miatt kontroll.

Mivel később fogant így nem is tudom mikor lesz genetikai (ma beszéljük meg) mert lehet terminust módosítunk.


Én onnan tudom,hogy a ciklus 24. napján fogant,hogy mértem a hőmet lássam van e még ovum és amikor leesett a hőm elkaptam a párom :D Az uh is engem igazol mert 1,5 héttel kisebb volt eddig minden uh-n picurka.

2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/359 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnt a haematóma,de továbbra is pihenés mert pici barnázás még van.

A későbbi fogantatás miatt kisebb így módosítva lett a szülés dátuma...11+3 lennék ma és 9+4-re lett módosítva. 28mm és nagyon mocorgott :D

2014. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/359 A kérdező kommentje:

Azta, de ügyesek, hogy így meg tudják határozni a korát...


Nekem nem volt UH-m 7 hetes kora óta, akkor 1 centis volt, csak a genetikaira hívtak... Kellett volna közben UH???


Amúgy ma pocsékul voltam, fejfájás, hányás, gyengeség...

Ti?

2014. aug. 5. 22:20
 35/359 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a haematóma miatt volt ennyi uh már 5x voltam.

Legközelebb nekem is a 12 hetesre kell mennem.


Ne is mond!Én sem vagyok valami fényesen állandóan aludnék.Meg émelygek is.

2014. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/359 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb 5x voltam UH-n, ebből egy a genetikai miatt, mert megnézték, hogy pontosan mekkora a baba. Az első nagyon korán volt, mert úgy volt, hogy nem lehet természetes úton, ezért soron kívül behívott a dokim, itt még csak petezsák volt, és szikhólyag. Utána 2 héttel később megint, itt már vert a szíve. Azóta még 2x voltam a havi terhesgondozáson a dokimnál. :) Így összesen 5.

Én magánrendelésre járok, itt mindig van ultrahang.

Ja, most jut eszembe, hogy 6x volt, mert egyszer vért pisiltem, és be kellett mennem a sürgősségire, és ott is csináltak egyet. :)

2014. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/359 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnálom,nem tudom hogy neked meddig fog tartani,mindenkinek más és más.

Remélem hogy semmi baja nem lesz és neked sem,és egészséges gyermeked lesz.Minden jót kívánok!:))

2014. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/359 anonim ***** válasza:
100%

Na látom sokan szenvedünk , első vagyok :D

Én szedulok, hányingerem van es faj a fejem, de mar tudok enni!!!!!!!

Én nekem jövő pénteken lesz a 12 hetes uh (az első kommentben rosszul irtam a hetemet :)

Angliaban elek, itt eddig nem is látott orvos, annyi hogy van egy pozitiv terhességi tesztem :( :) na de csinaljak a down kor szűrést es kiderul hogy minden okes!? :)

2014. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/359 A kérdező kommentje:

Látom, itt sokan már sok nehézségen átestetek...


Ti kezdtetek depisek lenni ettől a folyamatos rossz közérzettől?

Pocsékul érzem magam, ezért egész nap itthon vagyok, pihengetek, eszegetek, küzdök a hányással, és a saját idegemre megyek... Most már semmihez sincs kedvem... Nem jó ösvény ez, tudom, nem szeretnék belecsúszni egy depresszióba.


Ti hogy vagytok?

2014. aug. 6. 21:09
 40/359 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kiszelektàltam az összes olyan ruhànkat,amit már nem használunk. 5 zsák ruha,és 1 zsák cipő jött össze.:-) Megy a Máltai szeretetszolgálatnak.:-) És sütöttem muffint is. Mostam,porszívóztam, és "mosogattam" ami csak annyit tesz,hogy bepakoltam a mosogatógèpbe. :-P Persze ezt a hányások mellett.:-S

Ettől függetlenül nekem nem rossz a közérzetem.

Nem lehet,hogy emiatt a dilis idő miatt van rossz kedved?

Egyébként ki mennyit várt a babàra?

2014. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!