Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
91%
Látjátok, ezért nem lehet valakit, azért elítélni, mert valamely népcsoport tagja! Soha nem tudhatja az ember, hogy kik voltak a felmenői ezért, most fel kell neki dolgozni a történteket, hogy megbékéljen saját magával. A származását az ember nem maga választja, így mindenkit a tettei alapján kell megítélni. Ezt kellene megtanulni sokaknak, az állandó gyűlölködés helyett.
2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
81%
Most olvastam a hozzászólásokat a kurucon nagyokat röhögtem rajta(főleg az új pártnéven RMM Rabbik Magyarországért Mozgalom)!Szegedi azt nyilatkozta hogy most tudta meg,hát persze...A jobbik meg is bukott, választói felét most vesztette el!Nem vagyok jobbikos!De ha már állandóan a zsidókat szidják akkor szétnézhetnének a házuk táján is(Morvai,Vona,Gaudi,és még sorolhatnánk)!
2012. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
40%

nincs jelentősége

általánosítani nem lehet

ettől még igazat mond

2012. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 hollófernyiges ***** válasza:
40%
Vonát ne bántsátok, ő derék tót, Zázriveczről magyarosított :)
2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
8%

"Egy jobbikos számára annak

felismerése, hogy felmenői között

sok száz évvel ezelőtt egy zsidó

vagy cigány is volt, olyan mértékű

sokk, hogy azt kiheverni egy élet

is kevés."


Barátom!

Csak szeretnéd hogy ez így legyen! :)

A kurucinfon valóban vannak ilyen elmebetegek, de nagy részük nem is jobbikos!

2012. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
78%
Szegedi Csanád rengeteget tett a magyarokért??? Valamiről nagyon lemaradtam, soroljátok már fel, mitől lett az egyik legnagyobb magyar?
2012. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
63%

"Vonát ne bántsátok, ő derék tót,

Zázriveczről magyarosított :)"


Az apjának a nevelelőapja volt Zázrivecz. A vérszerinti nagyapja (szintén Vona Gábor) Erdélyben halt meg a kommunista ellenes harcokban. Tehát csak a vérszerinti nevét vette vissza, mikor felvette a Vona vezetéknevet, nagyapja tiszteletére. Te tudatlan, olvass utána a dolgoknak mielőtt hülyeséget írsz!

2012. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
78%

ma 20:36

Hogy mit tett?Felsorolom!

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ennyi mindent,remélem kielégítő volt a válaszom!

2012. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
18%

"Szegedi Csanád rengeteget tett a

magyarokért??? Valamiről

nagyon lemaradtam, soroljátok

már fel, mitől lett az egyik

legnagyobb magyar?"


Nézd meg az eps felszólalásait, mindig kiáll a külhoni magyarokért. Valamint rengeteg rovástáblát állítatott fel.

2012. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
Olyanok akarják elítélni, akik nagymagyar létükre a gyűlölködésen kívűl mást nem tesznek? :) Vicces!
2012. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!