Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

Javítás: Lehet, hogy zsidónak születtek, de élhetnek magyarként, tehetnek sokat a magyarokért.


Lényeg a lényeg: a származás semmi. A tettei alkotják az embert.


Bocsánat, elgépeltem...

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Érdekes oldal, most találtam...kíváncsi vagyok, Csanádod hová fogják besorolni :D

2012. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 bumbi02 ***** válasza:
70%
Érdekes hogy hova tűntek azok a Jobbikosok akik eddig fontosnak tartották a származást, illetve ha egy pártban feltűnt egy zsidó származású, akkor máris zsidópártnak titulálták az adott pártot..:)
2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%
14:38: ezek a trógerek azt minősítik zsidónak, aki nem tetszik nekik. Károly herceg? Végtelenül aljas és szánalmas.
2012. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

#54


Áh, még olyanok is vannak az oldalon, akiknek láttán szerintem kicsordult volna Hitler könnye, annyira "árják"...:D agyrém az egész oldal :D

2012. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
53%

"Érdekes hogy hova tűntek azok a Jobbikosok akik eddig fontosnak tartották a származást, "


A kurucinfon még mindig ott vannak azok az emberek, de nagy részük nem is jobbikos! Nem értem miért hozod össze a Jobbikkal és miért általánosítasz rasszista módon! A kurucinfónak amúgy semmi köze a Jobbikhoz, már 30szor elhatárolódtak tőle... Nem értem, hogy a Jobbikot és a többi normális jobbikost miért az miatt a pár degenerált miatt kell megítélned akik kurucinfón gyűlölködnek!

2012. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
55%

"Remélem, hogy Szegedi Csanád akiben éppen annyi zsidó vér van mint magyar, magyar marad, és magyarként fog továbbélni."


Mint a Kertész család akit a tőnemzetiek állandóan el akarnak zavarni a származásuk miatt.

2012. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 hollófernyiges ***** válasza:
69%

"Te tudatlan, olvass utána a dolgoknak mielőtt hülyeséget írsz!"


Szóval Vona Gábor apját Zázrivecznek hívták. Őt magát szintén így anyakönyvezték, ergo erről magyarosított, miért is volt hülyeség?

(mondjuk ez ilyen divat lehet a Jobbikban, Toroczkay is Tóth nevet örökölte az apjától)

2012. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
82%

Én erdélyi vagyok. És az iskolában azt tanultam, hogy mindenki az aminek tartja magát.

Én eszerint azt mondom, ha Szegedi Csanád magyarnak tartja magát, akkor Szegedi Csanád magyar.

A születés és vallás szerinti megkülönböztetés hülyeség.

Meddig Szegedi Csanád magyarnak vallja magát, és a magyarok érdekeit képviseli, addig akkor is magyar, ha zsidó vallású. (Erdélyben sok székely vette fel a zsidó vallást, és szombatosnak nevezték magukat(bővebben Jókai Mór: Jövő század regénye)).

Akkor lehet Szegedi Csanádról rosszat mondani, ha kiderülne, hogy azért lépett be a Jobbikba, hogy tönkretegye Magyarország egyetlen nemzeti pártját.

Szegedi Csanád az egyetlen Magyarországi politikus, aki többször felszólalt a külhoni magyarságért, és kiállt a csángókért is.

Azért szerintem jó, hogy kiderült, hogy van a jobbikban is zsidó származású MAGYAR, mert így, azok akik azt vallották, "hogy mindenkit akikben egy csepp zsidó vér van kikel irtani", azoknak talán felnyílik a szemük, és azt, hogy ki mennyire magyar, azt a tettei szerint fogják megitélni.

2012. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki tudja, hogy a kurucinfo jobbikos, kár erőlködni azzal, hogy a jobbik valójában nem is rasszista, nem is antimeszita, és igazából egy kedves demokratikus liberális párt, akiknek fontos az állatvédelem és a kisebbségek jogai. Végignézegettük egyszer a kurucinfon kommentelők facebook oldalát (egy olyan cikknél, amiben azt részletezték, hogy a zsidó alábbvaló faj, perverz pedofil vérszívók stb) és jóval több mint a felének az érdeklődési köre Vona Gábor vagy a Jobbik volt (ezek olyanokat kommenteltek, hogy kiírtani az összes zsidót azonnal), de nagy részüknek nem nyilvános a FB oldala, úgyhogy nehéz megállapítani pontos arányokat.

Ezenkívül Novák Előd a kurucinfo-t megbízható hiteles lapként reklámozta a tévében politikai beszélgetős műsorban, youtube-on megtalálhatóak a videók.


Jobbik=rasszista+náci és nem fogjátok megszédíteni az embereket a demagóg liberális szövegekkel, túl késő. és szánalmas, hogy hirtelen minden jobbikos elkezdte nyomni ezt a szöveget, hogy ők szeretik a zsidókat és mindenki mást is. Ez undorítóbb kétszínűség, mint amit a fidesz produkált.

2012. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!