Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kuruc jobbikos, abból hol következik, hogy a jobbik kurucos? Próbálom nyomonkövetni a logikádat, kevés sikerrel.
2012. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 bumbi02 ***** válasza:
100%

A kurucinfon még mindig ott vannak azok az emberek, de nagy részük nem is jobbikos! Nem értem miért hozod össze a Jobbikkal és miért általánosítasz rasszista módon! A kurucinfónak amúgy semmi köze a Jobbikhoz, már 30szor elhatárolódtak tőle... Nem értem, hogy a Jobbikot és a többi normális jobbikost miért az miatt a pár degenerált miatt kell megítélned akik kurucinfón gyűlölködnek!



Én nem a kuruc infóról merítettem azt, hogy a Jobbikosok többsége zsidózik. Elég ha gyakorikérdéseken körül néz az ember. (persze nem reprezentatív felmérés, de én eddig is azokat a kommentelőket hiányoltam, akik jobbikosok, és eddig ha valakiről kiderült hogy zsidó, már üldözték volna vasvillával)

2012. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
67%

"Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?"

Vér ciki!

2012. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
49%

Vona Gábor · 39.526 ember kedveli ezt

12 órája ·


Szegedi Csanádról


A hét elején bombaként robbant a hír, hogy Szegedi Csanád, a Jobbik EP-képviselője elismerte egy interjúban zsidó felmenőit édesanyja ágáról. Azóta áll a bál.


A balliberális oldal megmondó fórumai sajátos identitászavarba kerültek. Ezt a politikai tábort a nemzeti értékek gyűlöletén túl ugyanis a Jobbik ellenessége és az a meggyőződése tartotta egybe, hogy mi rasszisták, fajgyűlölők vagyunk. Most izzadnak rendesen, hiszen Szegedi Csanád nem lett eltávolítva a Jobbikból, ahogy azt ők elvárták, sőt a borsodi küldöttek - Csanád önvallomása után - 93%-os eredménnyel választották meg megyei elnökké. "Most akkor mi van?" - kérdezik riadtan. "Hogyan fogjuk ezután feltenni az antiszemita lemezt, hogyan fogjuk a zsidók irtására készülő Jobbikkal riogatni az embereket?" Igen, ez elég kellemetlen nekik, mivel egyértelmű bizonyítékot nyert, hogy mi nem a származást nézzük, hanem a nemzetért való kiállást. Szegedi Csanád helye és szerepe pedig ezen a téren megkérdőjelezhetetlen.


A nemzeti oldalról is beindultak a Jobbikból kizártak, kikopottak, elzavartak és egyéb sértettségben szenvedők. Nekik saját kudarcuk után már csak egyetlen életcéljuk maradt, hogy egykori pártjuknak ártsanak. Egységüket a bosszúvágy teremti meg. Nekik nagyon kapóra jött ez a helyzet, most aztán lehet mindenféle összeesküvés-elméletekkel támadni bennünket. Valószínűleg kifulladásig fognak habzani a témán.


Pedig a dolog nagyon egyszerű. Szegedi Csanád megtudta, hogy vannak zsidók a felmenői között. Ez persze meglepte Őt is és a vezetőséget is, köztük engem is. De mit vártak? Azt, hogy én vagy a társaim meg fogjuk tagadni azt az embert, akivel évek óta nap mint nap együtt harcoltunk, akivel együtt a semmiből felépítettük a nemzeti oldal második világháború utáni eddigi legsikeresebb politikai formációját? Ellökjük az egyik bajtársunkat, valamiért amiről nem tehet? Hogy eláruljuk a saját barátunkat? Akik ezt hitték, bizonyára magukból indultak ki. Sajnálom őket és örülök, hogy nem tartoznak közénk.

2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
Nem értem a logikát. Ha mondjuk Gyurcsány elmegy kopjafákat avatni akkor ő máris sokat tesz a nemzetért? Ha valaki felszólal az EU Parlamentben, hogy ejnye-bejnye szlovákok, akkor az elég?
2012. jún. 28. 10:24
 66/80 anonim ***** válasza:
75%
Ja. havi 2 millióért én is nagyobb magyar lennék mint Széchenyi.
2012. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
90%

50. vagyok

Én nem is bánom, ha a sok rasszista idióta elpárol a Jobbiktól. Úgy sincsenek olyan sokan, mint azt mindenki hiszi. Csak ha már láttok egy náci jobbikost, akkor már az összes jobbikos náci. Akik így gondolkodnak, ők a legrosszabbak. A cigánygyűlöletnek van valami alapja, ez tagadhatatlan. De egyes cigányok miatt nem ítélheted el mindet. Ezt hangoztatja a bal oldal, és ebben igaza is van. De akkor miért teszik, miért teszitek ugyanazt a Jobbikkal, jobbikosokkal?!


A legtöbb jobbikos, akivel találkoztam, akivel beszélgettem normális ember, aki annyiban más a legtöbb magyartól, hogy a legfontosabb számukra a nemzet. Mondjuk nem is értem azokat, akiknél ez nem így van...


Szóval ha elpártol a sok náci a jobbiktól, legalább nőhet a népszerűsége. Szóval még kapóra is jöhet nekik.

2012. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Teljes mértékben egyet értek! Mind a jobb mint a bal oldalnak van egy olyan elenyésző rétege, akik miatt elítélik az egész oldalt. Baloldalon például Dániel Péter, jobboldalon meg a kuruc.infos gyűlölködők, akiket jobbikosoknak hisznek, pedig a nagy részük nem is az! Én egyszer vitába elegyedtem velük, megmondtam neki hogy a gyűlölködésük miatt ítélik el a nemzeti oldalt, és a Jobbikot. Erre lezsidóztak meg a többi, de azt is hozzá tették, hogy ők nem is szavaznak a Jobbikra, mert nem olyan elvetemülten gondolkodnak mint ők. Gondolok itt arra hogy nem akarnak népirtást csinálni, amit egyes elmebetegek a kurucinfón elvárnának tőlük

2012. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
75%
Most ez így érdekes lesz politikai szempontból. Eddig azok támogatták a Jobbikot, akiknek a Fidesz nem volt elég radikális. Na most hogy leszakad a Jobbikról a legszélsőjobboldali támogatottság, kit fognak megcélozni ezek a pártok? Őszinte érdeklődéssel fogom majd ezt figyelni (mindennemű káröröm nélkül, pusztán politológiai érdeklődés miatt)
2012. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
37%

"kit fognak megcélozni "


Azokat, akik felébrednek, és észreveszik hogy mindent másképp is lehetne csinálni. Szerencsére egyre többen vagyunk!

2012. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!