Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
58%

[Irónia ON]

A zsidók már a Jobbikba is beférkőztek! Szegedi Csanád Benjaminnak 10 évvel ezelőtt kiadták az ukászt a libsikomcsik Jeruzsálemben, hogy épüljön be az újonnan alapított Jobbik mozgalomba, és a legfelsőbb körökbe épüljön be! Míg élvezte a párt vezetésének támogatását, addig ő titkoban kiszivárogtatta az információkat a nyugati zsidócigányoknak (szerintetek miért pont EP képviselő lett? Mert a jeruzsálemi nagyköveti cím túl nyílvánvaló lett volna!) Szóval az igazszívű magyaroknak ismét sikerült legyőzniük a liberálbolsevista összesküvőket, kik a Szent Magyarországra törnek!

[Irónia OFF]

2012. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
83%

24: Kit érdekel, hogy én mit tettem? Nem rólam írtátok, hogy mennyi mindent tettem a magyar emberekért.


Egyébként ez már értelmesebb válasz:

"Nézd meg az eps felszólalásait, mindig kiáll a külhoni magyarokért. Valamint rengeteg rovástáblát állítatott fel."


DE, nem érzem annak a jelentőségét, hogy titkosírás terjesztésére költik a pénzt. Te sem gondolod komolyan, hogy ezzel bármit is tett a magyar emberekért. Azt meg kifejezetten nem értékelem, hogy a külhoni magyarokért állandóan felszólal, de pl az alkotmány átírása, médiatörvény, és főleg az egykulcsos adó ellen nem, ami totál tönkretette a MAGYAR (nem román) gazdaságot.

2012. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
3%
Az igazság az hogy ha valaki zsidó akkor nagyobb valószínűséggel lesz belőle magyargyűlölő liberális. Tudjuk hogy a magyar történelemben kiket adtak nekünk( Kohn Béla, Rosenfeld Mátyás, Linder Béla, Kádár János, Gerő Ernő) így teljesen jogos a magyarok részéről ez az előítélet a zsidók felé. És a mai közéletben is ők képviselik a magyarellenes réteget. Szegedi Csanád nagyon sokat tett a magyarok ügyéért és ő a szívében magyar. Ő úgy tudta meg hogy zsidó hogy tisztában volt a zsidók tetteivel és nem mosták át az agyát. Magyarabb az ide írogatók nagy részénél akiknek az a legjobb időtöltésük hogy saját hazájuk ellen dolgozzanak.
2012. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 Napkiraly ***** válasza:
31%
Ha meg akarják tartani a választóikat, sürgősen távoznia kell. Ha nem távozik a pártjából és a közéletből, elveszítik a szavazóikat
2012. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok itt a sok fotelforradalmárnak és csontokon rágódó, könnyen becsapható embereknek mondani, hogy én eddig is tettek alapján ítéltem meg az embereket. Attól függetlenül gondolkozom, hogy mondjuk a másiknak barna a bőre vagy sárga, esetleg zsidó a vallása. Én úgy érzem és azt hiszem, hogy az a megítélés legjobb módja, ha az embert nem a hovatartozása alapján, hanem a tettei alapján ítéljük meg. Ettől függetlenül azt kell mondanom, hogy a zsidóság ellen irányuló gyűlölet teljesen érthető alapokkal rendelkezik, mivel a legtöbb zsidó mások nyomorán gazdagszik meg. Amennyire én tudom, ez az ember nem gazdagodott még meg mások nyomorán. Nem védem, mert félig zsidó az tény és nekem megvan a véleményem a zsidók 90%-ról. Az már más tészta, hogy ez elképzelhető egy radikális oldalt feloszlatni kívánó, még időben beépült illetőnek, hogy az emberek azokban is csalódjanak, akiket a megváltónak hittek, ezért majd következőre nem mennek el szavazni, mert ők már csalódtak a jobbikban is, holott a pártba lépéskor nem volt feltétel, hogy nem lehet zsidó a pártban. A lényeg az, hogy ez felfogható egy zsidók által gerjesztett aljas beépülésnek, esetleg marad a másik verzió, amikor is a tettei alapján ítéljük meg abban az esetben, ha semmiféle külső behatás nem érte azt illetően, hogy keltsen zűrzavart és belülről bomlassza a pártot. Jelenleg elég sok nehézségen kell keresztül vágniuk magukat, mert igen nagy a tudatlanság és ezért én tisztelem is őket.
2012. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

"Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?"


Semmit, de neked szúrja a szemed, te mocskos náci?

2012. jún. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:

"Mostantól kezdve akkor antiszemita minden Jobbik-gyűlölő?"


Nem, csak náci.

2012. jún. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
0%
"Látjátok, ezért nem lehet valakit, azért elítélni, mert valamely népcsoport tagja!" Te ostoba szarcsimbók! Eddig sem azért ítélték el a zsidókat, mert zsidók, a cigányokat mert cigányok, hanem mert úgy viselkednek, ahogyan.
2012. jún. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
87%

Jobbikos égés :D.


Más témában:


-me' zsidó, bankár, idegen, stb. Ez az ember nem jó, káros az országra. Meg különben is a palesztinok így-úgy.


- Haver Szegedi Csanád is zsidó!


- Na, de hát nem számít az ember származása csak az, hogy mit tesz, meg hát tudod nekem nincs bajom a zsidókkal, ööö, hát igen.

2012. jún. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbikos égés :D. "


Nem jobbikos égés! Tudjátok az a pár száz -és még túloztam is- elmebeteg a kurucinfon, nem az egész Jobbikot teszik ki, mivel többségük nem is jobbikos. Tudom, mert én mindig vitába elegyedek velük, és szoktam mondani neki, hogy ha ilyeneket írogatnak, azzal lejáratják a nemzeti oldalt, és az ő hibájuk lesz ha a Jobbik nem kerülhet kormányra 2014-be... Erre lezsidóznak, meg lecigányoznak. Azt kéne végre megérteni, hogy az miatt a pár idióta miatt, nem kéne általánosítani az összes jobbikost! Vagy ti örültök annak, ha mondjuk egy ember miatt kezdik el szidni a cigányokat vagy épp a zsidókat?

Igen, a nemzeti oldalon, a VALÓDI nemzeti oldalon állóak nem antiszemiták és nem rasszisták! És végképp nem érdekli őket egy ember származása, ha egyszer hazafiasan viselkedik és kiáll a magyar érdekekeért! Az a pár fotelnáci meg elmehet a fenébe, akik lejártatják a nemzeti oldalt és a Jobbikot!!!

2012. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!