Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
Ameddig Szegedi ugyan úgy zsidózik, addig ez nem öngól...
2012. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
82%
keveritek a szezont a fazonnal. azért mert félig zsidó, nem jelent semmit. ha vallásában lenne az, az már talán cikibb lenne. nem kellene az egész jobbikos bagázst összekeverni idióta 15éves 40kilós "nácikkal".
2012. júl. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim válasza:
Nem változott semmit a szememben. Egyik legjobb barátnőm anyai ágról zsidó ÉS a Jobbikra szavazott, máig a legszimpatikusabb párt számára. Azért, mert valaki zsidó, cigány, arab stb. származású és itt él X ideje, próbál minél jobban beilleszkedni, még tőlem a szokásait is megtarthatja, ha azzal nem sérti az itt élő magyarokat. Ugyanez igaz Szegedi Csanádra is. Nem emiatt fogom megítélni vagy utálni, már ha fogom. Beszéljenek a tettek, ne a származás!
2012. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
53%

" Beszéljenek a tettek, ne a származás!"


Amíg Szegedi Csanádról ki nem derült, hogy zsidó, a tőmagyar jobbikosok éppen fordítva gondolták ezt.

2012. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

Utolsó

Az a pár elmebeteg a kurucinfón, nem az egész Jobbik.

2012. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
37%

"Az a pár elmebeteg a kurucinfón, nem az egész Jobbik."


Mióta nem divat nálatok egy alapján leáltalánosítani egy csoportot?

2012. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
53%
mert mikor is volt divat? a jobbikon belül magyarral is volt már gond, mégsem utálja a magyarokat a jobbik. amúgy nekem tetszik, hogy ennyire szánalmasan bele akarod magyarázni a jobbikba az idióta fikcióidat :D
2012. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
Érdekes amikor kilátogattam egy jobbikos rendezvényre ahol "mocskos zsidóztak" nem tűnt fikciónak. (Nyilván nem idegenellenes a jobbik de más párt rendezvényén még nem hallottam zsidózást, románozást, cigányozást)
2012. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
41%
hát pl. Molnár Oszkár sem jobbikos volt, mégis a zsidó nagytőkéről beszélt. Na meg arról, hogy az izraeli kis zsidó gyerekeket magyarul tanítják, mert készülnek az új hazájukba. Ezt a kis zsidó gyerek mondta.
2012. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:
55%
Nem lepődtem meg! Sőt! Már várom, mikor derül ki Vonáról, Morvairól, meg még jónéhány turbómagyarról a valódi származása! Vannak bizonyos jegyek, amiket nem lehet eltakarni, ha ránézel egy ember arcára (ezt nem bántásból mondom, de így van, ne legyünk álszentek). Szegedi arcán ott vannak ezek a vonások, ott voltak Antall Józsefén is (bizony, bizony), és ott vannak Morvaién és Vonáén is! Számomra amúgy pszichológiai rejtély, hogy az ilyen embereknek miért jó, ha terjesztik az antiszemitizmust. Ezek öngyűlölők?
2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!