Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem érdekel. Az aradi vértanúk sem voltak magyarok egy két kivételt eltekintve.
2012. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
62%

Nincs benne semmi meglepő:


1; Teljesen logikus, hogy a havi 2 milliót tejelő EU képviselőséget ő szerezte meg, ehhez jó érzékük van.


2; Az egész majdnem olyan súlyú mint az öszödi beszéd, ne higgye senki, hogy Csanád most tudta meg a származását. Mivel ortodox családban élt, nagyon valószínű, hogy tartották a hagyományokat. Valószínűleg a zsidósága élvezett prioritást(ne legyünk naivak), de a EU-s állás, a boltok a turulmagyarkodás jó sok pénzt hozott.


3; Szívesen körülnéznék a Jobbik székház férfi wc-jében :)


4; A zsidók előszeretettel vezetnek olyan csoportosulásokat, ahol a hatalom megdöntése, az anarchia a cél (tanácsköztársaság,bolsevizmus, Jobbik, Szabó Albert stb...)

2012. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
67%
Most végre fény derül arra a tettére is amikor Alsókunharaszti határában rovásírásos táblát avatott, de valójában héber írásjelekkel az volt ráírva: "Elfoglalunk titeket, magyarok!! a zsidók". Most már egyértelmű honnan fúj a szél: Sz.Csanád moszadügynök!
2012. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
22%

Én eddig tiszteltem Sz.Cs.-t. Nekem ő volt a legszimpatikusabb, mert sokat tett a külhoni magyarságért.

DE, azt is tudom, hogy a zsidóknak szokásuk beépülni egy rendes pártban, és a úgy cselekedni, ahogy a párt elvárja.

Sz.Cs. annyira magyar mint zsidó. DE én mindig azt mondtam, hogy akiben egy csepp zsidó vér is van megérdemli a halált. Remélem, hogy Sz.Cs. is így gondolja, és egy esetleges háborúban az első sorban lesz golyó fogónak azokkal együtt akiknek fáj a zsidó származásuk.

A gondolkozásom a faji származásról nem változott. Számomra a zsidó megmarad zsidónak, és aki zsidó az rossz.

2012. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%

"DE én mindig azt mondtam, hogy akiben egy csepp zsidó vér is van megérdemli a halált. "


:)))))))

Elvették a legódat, Petike? Nem kell durcizni, itt egy zsírkréta.

2012. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
78%
10:26! És ha rólad kiderül, hogy dédnagyanyád zsidó volt, akkor is ezt mondanád? Felvágnád az ereidet, meginnád a hipót? Vagy mi?
2012. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 bumbi02 ***** válasza:
79%

Gyerekek.. feldobtátok napomat... Itt nem az a gond, hogy zsidó származású-e vagy sem, teljesen lényegtelen szerintem. Hanem a reakciók.


Míg eddig ha valakiről kiderült hogy zsidó származású, akkor az egyből rossz ember lett (metapedián például a magyar közélet 99%-a zsidónak számít), most hirtelen megtértek a Jobbikosok, és normálisan gondolkoznak, miszerint a tett, és nem a származás számít? Kissé fura ezt hallani, mikor 3 éve magyarázom ezt itt gyakorikérdéseken, hogy a tett és nem a származás számít abban, hogy hogyan ítélek meg egy másik embert, legyen az zsidó, vagy cigány, és ti kb 3 éve folyamatosan libsiztek, cigányoztok, zsidóztok le emiatt, illetve küldtök el Borsodba. Most érdekes módon, végre elhittétek? Nevetséges.

2012. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
17%

10:26-os vagyok

Én elfogadom az második zsidótörvényt ami kimondja, hogy:

"Zsidónak minősült, aki önmaga, legalább egy szülője vagy legalább két nagyszülője az izraelita felekezet tagja volt a törvény hatálybalépésekor vagy az előtt. "

és a harmadik törvényt: "mindenkit zsidónak minősített, akinek két nagyszülője az izraelita hitfelekezet tagjaként született."

Én utána néztem, de egyik nagyszülőm sem volt zsidó.

DE igen, ha kiderülne, hogy az egyik dédszülőm zsidó, meginnám a hipót.

Egyébként nem hiszem, hogy Sz.CS.-nek nem volt semmi tudomása arról, hogy az édesanyja zsidó. Ezt általában szokás tudni.

Elismerem, hogy Sz.Cs. hasznos munkát végzet a magyarság érdekében, de azt se felejtsük el, hogy azzal, hogy kiderült a zsidó származása megoszthatja a nemzeti jobboldalt, hát lehet, hogy végig ez volt a szándéka.

Remélem, hogy nem.

2012. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, hogy Szegedi Csanád akiben éppen annyi zsidó vér van mint magyar, magyar marad, és magyarként fog továbbélni.
2012. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
84%

Egy jobbikos véleményét fogjátok olvasni-az enyémet:


Nekem eddig sem számított, hogy ki milyen származású. Mindig is azt vallottam, hogy az embert a cselekedetei alapján kell megítélni. A származása ellen nem tehet semmit az ember, de a tetteit csakis ő irányítja. Szegedi Csanádról nem volt különösebb véleményem, mert nem igazán tudom, miket tett. Most sem tudom. Zsidó, nem zsidó, nekem teljességgel mindegy.

Ha kiderülne Volnerről vagy Vonáról, hogy zsidó az sem érdekelne. Lehet, hogy zsidónak születtek, de élhetnek magyarként, tehetek sokat a magyarokért.


A Kuruc.info-sokat sem értem, nem az értelmiségiekből valók, az biztos. De nagyon sokan elfelejtik: az átlag jobbikos tanult, fiatal, és sokat internetezik. Ha sokat internetezik az összes jobbikos, és az összes jobbikos kuruc.info-t néz, akkor sokkal nagyobb lenne a nézettsége. Tanult ember amúgy sem gyakran vall annyira szélsőséges nézeteket.


Sokan azt is "elfelejtik", hogy a Jobbikhoz legközelebb álló médium a barikad.hu és a Bar!kád hetilap.


Lényeg a lényeg: a származás semmi. A tette alkotják az embert.

2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!