Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy leszbikus párnak gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok biszex ha úgy hozza a jövő, akkor nővel szeretném leélni az életem és családot alapítani akár mesterséges megtermékenyítéssel vagy örökbe fogadással, az lenne a kérdésem h ez mennyire elfogadott?és a gyerekre ez nem hathat e rosszul? Pl.: iskolában piszkálják e emiatt

2015. jún. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%
ez egyáltalán nem baj, és ne is gondolj rá úgy, mint ha baj lenne !! olvasd vissza a válaszaimat, említettem pár pszichológiai kutatást, amiket szakemberek végeztek, és nem pedig más emberek véleményén alapulnak. kimutatják, hogy simán vállalhatsz gyereket a pároddal. Ugyan úgy meg van az esélye, hogy jó szülők lesztek, mit a heteró párok esetében, és persze az is lehet, hogy nem. Mint, ahogy nem minden heteró párból lesznek jó szülők. Szóval ne az tartson vissza, hogy leszbikus vagy. :)
2015. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%

18

Bocsájtsd meg ha megsértettelek.


Tapasztalat, és nem csak az enyém. Sőt meglehetősen sok könyv is íródott a témában. Persze ettől még lehet másképp, de nagyon kicsi az esély, legtöbbször egy "átlagos" család sem tud felnevelni, kiegyensúlyozott, magabiztos férfit.


Akár hiszed akár nem a férfi példára szükség van, és nem szeretnék a leszbikus párok ellen beszélni, -mert nincs velük semmi bajom- de attól ez még így van...


18/F

2015. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%
Röviden: tudományosan semmi hátránya nincsen, a társadalom és az emberi hülyeség miatt azonban lehet hátránya szegény gyereknek.
2015. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
3%
ha a saját nemét szereti akkor szeresse felőlem össze is házasodhat de akkor ne akarjon gyereket! én nem engedném hogy legyen gyerekük
2015. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
88%

Olyan érdekes, hogy vannak olyan emberek, akik úgy érzik, joguk van beleszólni mások magánéletébe. "Nem engedném meg, hogy gyerekük legyen". Honnan ez a nagy bátorság, és mi az alapja? Miért biztos benne, hogy (csak) az ő véleménye a jó, a helyes?

Miért gondolja az ilyen, hogy joga van ahhoz, hogy más életét irányítsa? O.o


21/L

2015. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
3%
ahj te IQ betyár!
2015. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
2%
látom sötét vagy ezért kezdjük az elején gyerek hogyan születik? dugással! fiú lány dug lesz gyerek ha saját nemével dug nem lesz gyerek és ha undorodik attól amitől lesz gyerek akkor mért akar gyereket? nagyon elfajzott már ez a világ....
2015. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
92%
te jó ég, 27%-os....mivel már írtam ide pár kisregényt, inkább csak azt javaslom, olvasd vissza az eddigi válaszokat (kezdd az elején, mert látom, hogy már az alapoknál elakadtál)
2015. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

27%-os logikájával igazából nincs semmi probléma, én amellett vagyok hogy vállalhassanak gyereket, de ettől függetlenül igaza van.


Alapjaiban kérdőjeleződik meg a leszbikusság, hogy hogy lehet valakiben olyan csavar hogy nem vonzódik a másik nemhez mégis gyereket akar? Miért? Mert belenyomta a média hogy gyereket vállalni milyen idilli? Mert logikusan gondolkozva biológiailag nem akarhat gyereket.


Ez olyan mint amikor valaki híres akar lenni, ezt is nyomja a média, régen ha valaki valamiben jó volt, amit szeretett akkor lehet híres lett, az emberek színészek, zenészek stb akartak lenni, ma meg már csak híresek, gazdagok, sikeresek stb, peddig ezek csak végeredmények, ha ezeket akarod és nem a munkát amivel ezt el lehet érni akkor a végén rájössz hogy te nagyon nem ezt akartad, csak kívülről belédtáplálták a gondoloatot hogy neked ez kell...

2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
95%

A nőket szeretem eszem ágában sincs lefeküdni vagy ahogy te fogalmazol dugni férfival. De léteznek szerencsére spermadonorok :D Meg magánklinikák ahol nem csak házaspárokat fogadnak.


Utolsó, erről szívesen beszélek.

Én nem a média hatására, kezdettől fogva, egész kiskoromban már a gyerekeimről álmodoztam. Fantasztikusan jó családom van (gondolok itt a nagyszülőkre, szülőkre, tesókra), és ezt szeretném tovább vinni az életben. Mindig is vágytam arra, hogy anya legyek, mert olyan a családi hátterem, ahonnan ezt hoztam, ahol az a természetes és jó, ha az embernek családja van. Nagyon szorosan hozzátartozik a gyerekszeretet egyébként a személyiségemhez, óvónőnek is készülök.


Persze biztos van akinek teljes az élete gyerek nélkül is, és egyáltalán nem hiszem, hogy mindenkinek vágynia kell családra, de én nem tudom elképzelni a jövőmet másként :)


21/L/L

2015. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!