Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy leszbikus párnak gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok biszex ha úgy hozza a jövő, akkor nővel szeretném leélni az életem és családot alapítani akár mesterséges megtermékenyítéssel vagy örökbe fogadással, az lenne a kérdésem h ez mennyire elfogadott?és a gyerekre ez nem hathat e rosszul? Pl.: iskolában piszkálják e emiatt

2015. jún. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Már hogyne tehetnél róla? Más szereti helyetted a lányokat? Más szeretne helyetted családot?
2015. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
76%

Leszbikus nőként jómagam soha nem akarnék gyereket, de a Te döntésedet 100%-ban támogatom. Mint ahogy azt előttem is többen megírták, több mesterséges és természetes módszer is van rá, hogy egy leszbikus pár gyereket vállaljon, ráadásul ez semmilyen rendellenességet nem okoz a felnövekvő gyereknek, nem lesz tőle meleg stb. Az meg, hogy az iskolában csúfolják...Erre csak annyit mondanék, hogy a kölykök mindenért piszkálják egymást.


Abban viszont reménykedem, hogy mire Te odáig jutsz, hogy családot alapíthass, Magyarország sokkal elfogadóbb es melegbarátabb hellyé változzon.


*Thomasina*

2015. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
96%

Definiáljuk már a természetest, lécci!


A legtöbb terhesség során (hacsak nem abszurdisztán-bázakerettye-felső viszonylatban nézzük) van:

-ezernyi teszt

-ezernyi szűrés

-ezernyi vizit, kismamatorna, tréning

-ultrahang

-fájdalomcsillapítás, orvosi segítség, császár, gátmetszés

-infúzió

-inkubátor


Ja, és a heteró (és bi) nők 70-80%a fél életén át fogamzásgátló hormont szedett, adott esetben volt abortusza, és még így is van sok becsúszott baba, amikor az anyuka ivott, dohányzott, drogozott a fogantatás időszakában.


Ezzel szemben a leszbikusok nem szednek fogamzásgátló tablettát, nincs becsúszott gyerek, mindet kő keményen tervezték, és minden elő volt készítve, át volt gondolva.


Szóval ha úgy nézzük, sok szempontból természetesebb a dolog, mint egy vegyes nemű párnál. (Nem mintha velük baj lenne, hiszen ezek a dolgok megesnek, ilyen az élet)

2015. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
95%
Kèrdező ne hitesd el magaddal hogy nem vagy természetes :-) nézd meg, hogy az állatvilágban milyen gyakori a homoszexualitáa. Ha ellenkezne a természet menetével, akkor az evolúció során, természetes szelekcióval rég kihalt volna ez a tulajdonság
2015. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

44

Tesó, az állatok megeszik a saját sz@rukat, biztos hogy őket akarod a pozitív példaként használni?

2015. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
77%

45

nem értek túl sokat az állatok táplálkozásához, de arról ár olvastam, hogy vannak olyan fajok, amiknél normális ha a székletüket eszik meg. Az állatok ösztönből általában nem csinálnak olyasmit, ami számukra totálisan maladaptív (normál esetben persze). Az emberek esetében ez máshogy van, ragaszkodva a példádhoz, egy humán egyed esetében minden esetben abnormális (valamilyen mentális betegség jele pl.), ha a székletét eszi meg. Nyilvánvalóan az állatok sok mindent csinálnak, amit az emberek nem, de azt hiszem, már így is túl sokat beszéltem erről a nem túl releváns témáról.


Az állatok párhuzamba állításával, én arra céloztam, hogy ha a homoszexuális viselkedés maladaptív lenne, és egyértelműen hátráltatná a fennmaradást, normális szaporodást, vagyis, mondhatjuk, hogy természetellenes lenne, akkor a természetes szelekcióval eltűnt volna. De nem tűnt el, így aztán egy másik ember veleszületett tulajdonságát természetellenesnek, vagy nem normálisnak nevezni nem túl kedves dolog, de még csak nem is jogos.

2015. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!