Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy leszbikus párnak gyerekeik vannak?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok biszex ha úgy hozza a jövő, akkor nővel szeretném leélni az életem és családot alapítani akár mesterséges megtermékenyítéssel vagy örökbe fogadással, az lenne a kérdésem h ez mennyire elfogadott?és a gyerekre ez nem hathat e rosszul? Pl.: iskolában piszkálják e emiatt

2015. jún. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
95%
utolsó igazából tökéletesen mutatja, hogy hiába ellenzi bárki is különböző remek indokokat felsorakoztatva, hiszen fogalmuk sincs, hogy a homoszexuálisok hogyan éreznek és mit akarnak, mire vágynak.
2015. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
óhh bocs ti a %-ra veritek nem tudtam :D
2015. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
95%
nem a százalékoddal van a probléma, azért említettem meg, mivel nem látszik a neved, hogy a te válaszodra reagálok....
2015. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

30

És szerinted ez nem furcsa? Hogy ha nem lennének laboratóriumok, tudósok, nem lehetne gyereked, mégis azt mondod természetedből vágysz egy gyerekre. Érzed az élet humorát a dologban?

2015. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
96%

Valaki itt nagyon korlátolt.


1, léteznek transznemű emberek. ha pl. egy transznemű leszbikus teherbe ejti a barátnőjét, és a gyereket örökbe adják, mondjuk egy másik leszbikus párnak, akkor annak a gyereknek négy leszbikus anyja van, és """"természetes"""" úton fogant.


2, Gyereket csinálni elég sokféleképp lehet, nem kell ahhoz laboratórium, de még orvosi közbenjárás se feltétlen.

Elég egy fecskendő a patikából, meg egy vállalkozó donor aki lemond a gyerekről hivatalosan.


3, Nem attól lesz a te gyereked, hogy te hordod ki, a te genetikád. Teherbe esni vagy valakit teherbe ejteni nem nagy cucc. Egy gyereket jó körülmények közt, jól felnevelni, jó emberré nevelni, na az ami igazán fontos szerintem.

2015. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
96%

-elég sok árvaház van

-sok heteró pár örökbeadja a gyreekét

-vannak, akik "béranyaként" kihordják aztán meleg pároknak adják

-egyébként meg örüljünk neki rohadtul inkább, hogy ma már van elég fejlett orvostudomány ahhoz, hogy a leszbikusok is vállalhassanak gyereket!

(ezzel a logikával, akkor ha súlyos beteg leszel/baleset ér stb., akkor milyen alapon várod el, hogy az orvosok meggyógyítsanak? hiszen az nem természetes! motorbalesetben valaki elveszíti a lábát. természetesen elvérzik az úttesten. nem természetes körülmények között pedig kap egy új lábat, ami lehet, hogy nem csontból és izomból van, de cserébe remekül funkcionál és élhet még vele boldogan x évet.)


-már fent egy párszor kifejtettem, de úgy látom már senki nem olvas vissza: szóval a homoszexualitásnak van genetikailag kódolt része (nem determinál, de hajlamosít), így aztán senki nem tehet ellene semmit. Persze, el lehet nyomni magadban, vagy el lehet érni, hogy mások elnyomják, de az kinek jó....?

2015. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
96%

34-es!


Nem érzem benne az élet humorát. Főleg mert rengeteg hetero meddő páron segítenek ezek az orvosi eljárások, és marhára nem vicces, hogy nekik adva van minden, mégse lehet szexuális úton gyerekük.

Az, hogy én leszbikus vagyok, nekem már a tervezésnél egyértelművé teszi, hogy három lehetőség van:

1. mesterséges megtermékenyítés

2. fecskendő+vállalkozó szellemű férfiú

3. örökbefogadás

Tehát engem már nem ráz meg. Mikor egy hetero párnál derül ki, hogy csak ezek a lehetőségek állnak fenn, vagy ne adj isten petesejtet kéne szerezni valahonnan, na az meg aztán végképp nem vicces, szóval nem látom a humort sehol.


És nem tartom természetellenesnek, ahogy a vitaminokat, antibiotikumokat, pacemakereket és a művégtagokat sem. Ezeket az emberiség a saját életének megkönnyítésére/megtartására találta fel. Gondolom van otton kád vagy zuhany, miért nem a Dunában vagy valami szép tiszta kis patakban fürdesz? A fürdőszobák sem természetesek, hanem ember által kreáltak :D

A legtöbb tartosított élelmiszer tartalmaz mesterséges anyagokat. Te csak azt eszed amit te megtermelsz? Miért jönnek az emberek a természetellenességgel amikor gyerekvállalásról, házasságról, vagy szerelemről van szó, mikor már rég nem foglalkoztatja őket, hogy mi természetes és mi nem? Ha kint élnél egyedül távol minden technológiától, akkor lennél természetes.

Sok sikert :D


21/L/L

2015. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

37


Nagyon nem értetted meg amit mondok, de nem baj, te túl intelligens vagy ehhez.

Attól tartok az élet meg fog tanítani hogy el kell engedni dolgokat, de csak azt veszíted el amihez ragaszkodsz.


Na de megyek innen mert a sok, heterofób megint lennulláz. :'(

2015. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
95%
Kérdező, én támogatlak! (egy hetero lány)
2015. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én értem h nem természetes ahogy páran írták de attól én nem tehetek rola h leszbikus vagyok és ettől még szeretnék családot...
2015. júl. 9. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!