Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A halász ül hosszú méla...

A halász ül hosszú méla lesben. Végre horogra akad egy méretes ponty. Hosszú fárasztás után végre szákolja a potykát. Vajon nem állatkínzás-e a horgászás? Hol vannak ilyenkor az állatvédők?

Figyelt kérdés
horgászat, hal, állatkínzás.

2019. aug. 25. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem, miért lenne az?

Ennyi erővel akkor a ragadozó vadállatok mind állatkínzók, mert másik állatokat ölnek. Mindegyik azért öl, hogy ő maga életben maradjon, egyen. Az ember is azért halászik, vadászik, hogy egyen és életben maradjon.

Ez a természetes...

2019. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen az, de vannak állatok amiket - engedélyek birtokában - ölhetünk, másokat nem.. Tudathasadásos állapot, de ez van..
2019. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 qkker1 ***** válasza:
66%
A halász hálóval "dolgozik", tehát már itt bukott a kérdésed.
2019. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 qkker1 ***** válasza:
95%
A horgász ül a vízparton, és horoggal horgászik.
2019. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
A sok bróker a jahton meg a német vendégvadász a magaslesen mind azért kínozza az állatokat hogy életben maradjon??? Mindjárt sírok annyira elérzékenyültem. Köszönöm 1-es hogy megvilágosítottál!
2019. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez mind semmi! Az igazán elvetemült horgász (nem halász!) képes arra, hogy azt a szerencsétlen kukacot élve felszúrja a horgára és lassú fulladásos vagy szétszaggatós halálra ítéli! Elképesztő, hogy erre még engedélye is van! Ráadásul eme hobbi űzése közben rengeteg szúnyogot és más ártatlan rovarkát is kivégez. Borzalom!
2019. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Aki szerint állatkínzás, az gondolom nem eszik otthon semmilyen halat vagy egyéb állatot... ja, vagy mégis két pofára zabálja!
2019. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem az, és gondolom a boltból megveszed a húst. Szerinted az hogyan kerül oda, hát úgy hogy előtte megölik, nem a boltban terem...
2019. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom itt néhányan melyik filmet nézik! Ki a f...sz beszél itt az állatok szükségszerű tenyésztéséről és leöléséről? A felesleges, szórakozásból űzött állatkínzásról szól a kérdés valaki elolvasta? Szerintem szándékosan mossátok össze hogy kikapcsolhassátok a lelkiismeretfurdalást.
2019. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

"A felesleges, szórakozásból űzött állatkínzásról szól a kérdés valaki elolvasta?"


Igen, veled ellentétben én értem is amit olvasok. Én is horgászok és képzeld megeszem amit fogok. Akkor hol itt a felesleges szórakozásból űzött állatkínzás?

Mellesleg így sokkal olcsóbban jutok hozzá a halhoz mintha boltból venném!

2019. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!