Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segítség, ebben a helyzetben...

Segítség, ebben a helyzetben felhívjam az állatvédőrséget? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy udvar, ahol traktorok és mindenféle gépek vannak őriztetve egy kutyával.

Talán 2-3 éve van ez a kutya,mert az előző elpusztult. Az elején gyönyörű kutya volt (moszkvai őrkutyáról van szó), de az utóbbi hónapokban nagyon lefogyott. Csont és bőr, a bordája mind kint van.

Tegnap elsétáltam a kapuhoz,hogy adjak neki sülthúst, de hiába hívtam, nem jött, viszont az ugatását hallottam. Szerintem meg volt kötözve,ugyanis egy nagyon barátságos jószág, mindig amikor arrafelé sétálok, neki dől a kerítésnek, hogy simogassam. Nem igazán foglalkoznak vele, nagyon ritkán van itt a "gazdája".

Mi tévő legyek?



2019. aug. 24. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd az állatvédőket!
2019. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a gazdával, esetleg hagyj egy levelet. Ajánlj fel sétát vagy ételt a gazdának hátha neki nincs pénze/ideje foglalkozni a kutyával.
2019. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gazda nagyon ritkán fordul meg itt, éppen ezért nehéz elkapni, hogy beszélni tudjak vele.

Vizet sem tudok szerencsétlen kutyának adni, ugyanigy ez egy olyan kerítés, amin átnyúlni lehetetlen. Ételt is csak átdobálni tudtam tegnap

2019. aug. 24. 11:39
 4/4 anonim válasza:
Ismerős a helyzet,mi barátnőmmel bemásztunk a telekre és úgy etettük/itattuk a kutyát aki egy vashordóhoz volt kikötve télen-nyáron úgy hogy semmi takaró nem volt alatta....a kölyke megfagyott mert későn vettük észre.Tudjuk,hogy nem szabadott más telkére bemászni de mi nem bírtuk végignézni hogy az a kutya is megfagyjon vagy éhenhaljon..az állatvédők egy levelet hagytak ott a gazdának aki sztem magasról letojta mert ott jártuk után sem változott a kutya helyzete.A gazda ebben az esetben is olyan volt mint a mese,hol volt hol nem,úgyhogy amíg el nem vitték onnan a kutyát az állatvédők mi jártunk be etetni... =/
2019. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!