Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A kertünkben lévő fenyőfa alá...

A kertünkben lévő fenyőfa alá leelett egy kóbor macska. Többi lent?

Figyelt kérdés
Három kiscicája van. De itt nem maradhat, kutya miatt nincsenek biztonságban, illetve apummal élek aki szívből gyűlöli a macskákat, ha rajta múlna le sem írom mi lenne velük, szóval itt nem maradhatnak. Ma reggel vettem észre őket amúgy, az anya cica velük van. Îrtam több szerveznek is, mindenhol teltház van, volt akitől azt a választ kaptam, hogy "mentésstop" van. Hova fordulhatnék? Kezdek kétségbeesni. Pest megyében vagyunk.
2019. szept. 8. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Gyepmester telep átveszi
2019. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik szervezeteknek írtál?
2019. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tetovált állatmentőknek, ott teltház van, cicamentőknek ott "mentésstop" van,a noé nem válaszolt.
2019. szept. 8. 18:23
 4/11 A kérdező kommentje:
A gyepmester kinyírja őket. Én azt szeretném ha jó helyre kerülnének.
2019. szept. 8. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Cica mentős facebook csoportokba rakj fel hirdetést, hogy nem tudná-e valaki befogadni őket.
2019. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le őket, tedd ki Facebookra (csoportba és faladra is) hogy S.O.S. gazdit keresel nekik. Barátaid, ismerőseid osszák meg.
2019. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Cicamentő angyalokat és az Állatmentő sereg cicás osztagát nem próbáltad? Esetleg Zachariás Ágnes, de ő Solton van.

Nincs valami ismerősöd, akinél ideiglenesen meghúzhatnák magukat? Akárcsak egy melléképületben...

2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli kisboltokban megkéred az eladót, biztosan sok helyen megengedik, hogy kirakj egy hirdetést, hogy kiscicák ingyen elvihetők + tel.számod. A mi utcánkban az egyik bolt kirakatában rendszeresen van ilyen hirdetés.
2019. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek újszülött cicák, még legalább 4 hétig szopnak, hiába raktam volna ki, hogy elvihetőek, azonnali segítség kellett, hála Istennek megoldódott, legalább hat szervezetet megpróbáltam, mindenhol falakba ütköztem, a hetediknél sikerült, meleg szobában vannak, jó helyen. Köszönöm szépen a választ mindenkinek.
2019. szept. 10. 00:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj de szuper, nagyon örülök, hogy megoldódott! Sokat gondoltam rátok!
2019. szept. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!