Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ugye Ti is elítélitek az...

Ugye Ti is elítélitek az állatkínzást? Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mert én már lassan beleőrülök annyira a szívemen viselem, zokogok mindennap . :' ( :' (

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Az abortusz jobban megráz.
2019. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Feltaláltak a gumit és egyéb védekezési formákat!!!!!!

Felelőtlen egysejtűek!!!!

2019. szept. 20. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Elnézve téged, a szüleidnek kellett volna védekeznie. Felelőtlen egysejtűek!
2019. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most miért mocskolsz engem és a családom ? :)
2019. szept. 20. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy: nem viselheted az egész világ mocskát magadon, de nem is kell. Nézz körül, hogy tudsz segíteni az állatokon, menj menhelyre ganézni, sétáltatni stb. Kettő: Ha tényleg ennyire kivagy tőle, keress fel egy pszichológust, de komolyan! Senkinek nem használsz azzal, ha belerokkansz. Három: az emberek fajtársaim és bár nagyon szeretem a többi állatfajt (OK, a szúnyogot főként lecsapni), az emberi szörnyűségek jobban megviselnek.
2019. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Első, ki a f4szt érdekel az abortusz? Legalább annyival is kevesebb degenerelát köcsög születik erreba világra!
2019. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ebben dolgozol, vagy csak neten látod?
2019. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Elítélem, persze, de nem rokkanok bele. Önkénteskedtem, most meg ideiglenes befogadó vagyok. Nem mondom, hogy hatalmas nagy segítség, amit nyújtok, de a lehetőségeim szerint megteszem amit tudok. Amúgy az állatokon csak úgy tudsz segíteni, ha először magadon segítesz.
2019. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Elítélem, de nem zokogok, hanem teszek ellene. Az állataim mentettek, ivartalanok.

Ha meg az őrület harárán vagy emiatt, akkor irány egy szakember

2019. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!