Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy macska lehet bezárva...

Egy macska lehet bezárva folyamatosan egy helyre? Úgy hogy csak felügyelet mellett van kiengedve?

Figyelt kérdés

Egy hátsó fűtött melléképületről lenne szó, azért, hogy a macska ne szökjön ki az útra.

Úgy ha vannak neki kitéve játékok ha a gazdi nincs otthon akkor is tudjon játszani, lekötni magát?

És természetesen rendszeresen foglalkozva lenne az állattal.


2020. jan. 6. 12:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Benti tartás kizárva, mert van egy 90 éves nagymama, aki allergiás sajnos rá ...
2020. jan. 6. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ablakja legyen. Nézelődni fog és aludni.

Amúgy a macska önmagát bezárja egy papírdobozba...

2020. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Mekkora terület?

Ha kisebb mint 20m2, akkor szerintem érdemes lehet gyűjteni egy kűltéri kennelre is mellé, illetve esetleg egy macskabiztos kerítésre...

2020. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Simán.
2020. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az enyém ivartalanítás óta csak bent van. 2-3 alkalommal ment ki csak felügyelettel rövid időre.

A bentlétet szokja, menne ki de annyit foglalkozom vele hogy simán levezeti bent is az energiáit játékkal. Szobatiszta kiskora óta. Bent van a szobában illetve van egy kinti szoba ami üres oda ban neki bepakolva játék, ott eszik, ott az alomja.Ha nem vagyok itthon ő ott van, néha rájön hogy menne ki unatkozik maga de lassan szokja a helyzetet.

2020. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

A macska nem igényli a gazdától a 24 órás jelenlétet, így simán megoldható, a biztonsága a lényeg.

(Bár én inkább a 90 éves nagymamát raknám oda.:D)

2020. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!