Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kihez fordulhatok? Ez már...

Kihez fordulhatok? Ez már állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakom. Velünk párhuzamos utcában van egy német nő aki 40-50 macskát tart egy házban a mellette levő házban legalább 20 kutya van, az udvaron kecske, ló, szamár. Nincs kifutójuk, meg igazából hely sincs az állatoknak. A patkányok hemzsegnek. A körülmények borzalmasak. Tele van az udvar szeméttel. Nem rég felszólítottak őket, akkor talaritottak, de azóta megint ugyanolyan az udvar. Mindig új és új kis állatok születnek így szerintem ivartalanitva sincsennek. Kötelező oltásokat nem tudom, hogy megkapták e.

Most új házat vett és így szomszédunk lett. Ide is állatokat akar hozni. Fenyegetőzik meg olyanokat állít amiket nem is mondtunk.

Nem akarom, hogy ennyi állat ilyen kevés területen legyen.

Vas megyében lakom.

A kérdéseim: kihez fordulhatnék? Ez már eléri azt a szintet, hogy foglalkoznak vele az állatvédők?



2020. ápr. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző.
2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Elvileg a jegyzőnél már be lett jelentve, akkor szólították fel őket az udvar miatt. Azóta semmi hír.

2020. ápr. 23. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez borzalmas, olyan, mint pár éve a söjtöri kutyaszaporító telep. Egészen biztos, hogy sosem látta őket állatorvos. Vagy a helyi jegyzővel vedd fel a kapcsolatot, vagy ha van a környéken állatmenhely, velük, ők tudják, hogy kihez érdemes fordulni.
2020. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elvileg Ő az akitől pár éve lovakat vettek el alultáplálás miatt....

Nem is értem miért erőlteti az állat tartást :(

2020. ápr. 23. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szörnyű.Ahol ennyi állat van ott gondolom szag is van rendesen.Én tuti hogy feljelenteném a rendőrségen és onnan az állatvédőlhöz mert ez mindenkinek szenvedés.Ha már vittek el onnan lovakat akkor nem ertem miert nem vittek el más állatokat.Szerintem jelentsd fel őt nagyon gyorsan mert a patkányok nagyon sok rossz betegséget terjesztenek.
2020. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy nagyobb allatvédő szervezetnek. Ird meg, hogy milyen szarul vannak tartva és kéej segítséget. Ha más nem, tanácsot biztos tudnak adni, hogy hova tovább
2020. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez állat kínzás jelentés fel a rendőrségen jelezd állatvédőknek és aki csak tudja a faluba jelentse hátha akkor komolyan veszik
2020. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!