Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez állatkínzásnak számít?

Ez állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van egy kölyök olasz agár kutyusa. Rettenetes sovány. Tudom, hogy agár egy ilyen fajta de neki kinn van konkrétan minden porcikája. Minden inszalag, csont látszik. Szó szerint csont és bőr. :'( viszont van egy juck russeljük is, ő teljesen jól néz ki. Csak az én meglátásom, hogy éhezteti a kutyust? Be akartam jelenteni a helyi menhelyen, de hülyeséget nem akarok csinálni. Szerintetek?
2015. máj. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éhezteti, ezek a kutyák esznek, de nem híznak.
2015. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Úgy gondolod hogy az egyiket éhezteti a másikat nem?
2015. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
igen lehet hogy ehezteti hogy versenyre tudja vinni
2015. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ők ilyen fajták tényleg :)

ha versenyre akarná vinni, miért éheztetné? azzal csak azt éri el, hogy legyengül a kutya, nem logikus :D

2015. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Am, lehet, valojaban az a kutya beteg, es az ismerosod mindent elkovet, hogy meggyogyuljon... pont arra van szuksege, hogy meg a helyi menhely is zaklassa azert, mert az egyik ismerose nem tudja, hogy a szaja az evesen kivul masra is jo.. mondjuk, kerdezesre.

Esetleg, arra gondoltal mar, hogy megkerded tole, mi a helyzet azzal a kutyaval?

2015. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kutya nincs éheztetve kérem, csak beteg, illetve szerelmi bánatban szenved. Állatorvos vagyok, higgy nekem, de amíg nem látom, addig nem tudok biztosat mondani.
2015. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon ***** válasza:
Egyetértek az ötössel. Előbb a gazdát kérdezd meg van-e valami baja a kutyának, vagy miért olyan sovány. Azt kizártnak tartom, hogy éheztetné a kölyök kutyát, pláne, hogy mellette van egy másik jól tartott. Szimplán lehet az is, hogy a szervezete még a növésre koncentrál a "hízás helyett", bár nem tudom mennyi idős kutyáról beszélünk, azontúl, hogy kölyök.
2015. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szabieszki28 válasza:
Kérdező amikor azt irtad "tudom ő egy ijen fajta" akkor neked volt egyedül igazad nem mindegyik agár egyforma ez egy ijen fajta én ojat is láttam aminek egyáltalán nincs kint a csontja se semmie de te tudod. kérdezd meg a gazdát és okulj
2015. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!