Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Igaz, hogy Turbótitán macskáva...

Igaz, hogy Turbótitán macskával fajtalankodott?

Figyelt kérdés
Régen láttam Turbónak egy videóját, amikor az asszonnyal csinált berugós live-ot. Azóta nem néztem, de a youtube megint felhozta a nevét, és a karantén alatt unatkozok, megnéztem. Miről maradtam le? Volt egy olyasmi is ahol valami Zsomborral szexelt liveban,(vagy csak úgy rendezték direkt), illetve amikor szétverte a Zsombor, és a mentők kijöttek. Ezek miért történtek? Próbáltam okozati videókat találni, de sehol se találtam, nem is tudom, hogy van-e yt csatornája jelenleg. Meg akkor hallottam olyan, hogy a szegény macskájával fajtalankodott, kínozta, ez igaz? Ha valaki nézte őt folyamatosan világosítson fel légyszíves, mert lemaradtam eléggé, előre is köszi!

2020. ápr. 30. 18:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Basszus! Bele-bele nézegettem néhány videóba amit küldtél, hát vannak "érdekes" dolgok. Amúgy van neki most aktuális yt csatornája?
2020. máj. 3. 23:57
 12/25 anonim ***** válasza:
van de tetszhalott, néha kamera nélkül próbál játszani de azt a kutya se nézi, múltkor részegen hadovált, szerencsére a trollok kilőtték a főcsatornáját, ugrott jó pár ezer feliratkozó neki:DD
2020. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, de gondolom ő is olyan mint a vkávlog, és társai akik mindig csak mondják, hogy törlik magukat yt-ról. Azt láss csodát két hónap múlva új csatornája van :D
2020. máj. 10. 16:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Na jól van, megyek inkább nézek valami értelmesebbet a YouTube-on, azaz Molnár Krisztiánt :)
2020. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Egyébként ahol Balázsék beszélnek egy Matyi nevű személyről, az nem a Turbó Titánról szól, hanem egy gólyáról, csak valaki nagyon ügyesen megvágta a videókat.


De egyébként minden igaz amit írtál, nem is tudom miért néztem annak a beteg lénynek a videóit, meg röhögni sem lehet rajta, hogy mennyire szerencsétlen nyomorult.

2021. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

pont ezen a héten alakítottak egy nagyot az új szerelmével, akinek úgynevezett ékszerfóbiája van, ez alatt azt kell érteni, hogy csak a más által vásárolt ékszert képes magán viselni


ma 0 órától keményen berúgott miközben reggel hatra kellett volna dolgoznia menni:D nem jött össze neki


a lájv közben pl Bartosista szokás szerint totál kiütve elkezdte megenni az égő cigijét:DD

2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2021. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Ne nézd ezt az embert xd


Nagyon szánalmas, orvoshoz kellene vinni.

2021. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
azóta ismét zajlottak az események: kijárási tilalom után részegen téblábolt és a rendőrök meg jól elverték, részegen elaludt a konvektoron és megégett a válla:D
2021. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Az a gyerek...


Bazdmeg mindig mondja hogy leszokik, Bartosnal is játszotta az agyát aztán mégis pial mint a kefekötő

2021. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!