Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Igaz, hogy Turbótitán macskáva...

Igaz, hogy Turbótitán macskával fajtalankodott?

Figyelt kérdés
Régen láttam Turbónak egy videóját, amikor az asszonnyal csinált berugós live-ot. Azóta nem néztem, de a youtube megint felhozta a nevét, és a karantén alatt unatkozok, megnéztem. Miről maradtam le? Volt egy olyasmi is ahol valami Zsomborral szexelt liveban,(vagy csak úgy rendezték direkt), illetve amikor szétverte a Zsombor, és a mentők kijöttek. Ezek miért történtek? Próbáltam okozati videókat találni, de sehol se találtam, nem is tudom, hogy van-e yt csatornája jelenleg. Meg akkor hallottam olyan, hogy a szegény macskájával fajtalankodott, kínozta, ez igaz? Ha valaki nézte őt folyamatosan világosítson fel légyszíves, mert lemaradtam eléggé, előre is köszi!

2020. ápr. 30. 18:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
de most tényeleg abbahagyja!
2021. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az kemény! Szerintem nem hagyja abba, már egy párszor abbahagyta, ha emlékszünk... Őszinte leszek mostanában nem követtem régen néztem, akkor is kiakasztott... De most is, szerintem, ez az ember tipikusan az aki mindenkivel megutáltatja magát aztán marad neki a yt live élete végéig.
2021. febr. 18. 21:58
 23/25 anonim válasza:
De kit érdekel a youtube liveja? Komolyan, nem csinál benne semmit, iszik és néz ki a fejéből, még nem is nagyon beszél bennük. Ha azt hiszi, hogy ez a munka, akkor szerintem megerdemli a sorsot, amit kapott.
2021. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát persze, ez nem munka amit művel más emberek meg tanulás mellett kénytelenek délutános műszakban dolgozni... Az erre ez a gyerek meg kb a youtube-ból akarnak megélni.. Ami nem is lenne lehetetlen Nyugaton, de talán még itthon sem, csak jó tartalmakat kell gyártani lássuk be, hogy a beb@szós live nem egy minőségi tartalom... Én azért sajnálom is mert akik ide jutnak általában elveszett emberek akik mellett nem áll senki, hogy visszahúzza...Bár nála már késő, ő már ezt szokta meg ebbe érzi otthon magát.. Őt az elején kellett volna kihúzni a szarból... Sajnos én úgy látom, hogy belőle már nem lesz több... Vannak alkoholisták akik leszoknak persze erre egy jó pl.: volt kémia tanárom lesikerült neki tenni a piát azóta egy kortyot sem iszok, mert különben visszakerül...De a turbónak nem olyan a környezete, hogy ebben támogassa a barátai is hasonlóak tőlük jót nem fog látni...Aztán meg a "barátai" hol megverik vagy meglopják.. Sajnos ő nagyon rossz társaságba keveredett... Volt ilyen osztálytársam is általánosból a barátai szoktatták rá a drogokra mára már otthonról is kitagadták annyira függő és bárhol látom be van állva, szaladt ruhákban járkál, büdös... Szóval ő is hasonló, mint turbótitán
2021. febr. 19. 21:38
 25/25 anonim ***** válasza:

lájvba ilyen beszélgetés zajlott le:


-Nekem meghalt a gyerekem!

-Na tudod milyen autón tanulok vezetni? SX4 Cross!

2021. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!