Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek a szüleim ellen?

Mit tegyek a szüleim ellen?

Figyelt kérdés

Vidéken élek a szüleimmel, jelenleg 6 macskánk van, abból 2 lány, és vemhesek lettek, viszont mivel ennyi macskánk van nem tarthatjuk meg, utcára nem akarják kitenni, senki másnak nem kellenek cicák (próbálkoztam/próbálkoztunk már máskor elajándékozni kiscicákat, de ránkmaradt, és akkoriban 13cicánk volt.

Viszont, most amint lefialnak a macskák, a kiscicákat a szüleim a csatornába ereszti le, hogy megfulladjanak.

Mit tehetek ez ellen? Már beszéltem velük rengetegszer, hogy ez nem jó stb. Nagyon állatkínzás ellenes vagyok, és nagyon haragszom rájuk emiatt, viszont van bennem egy nagyon apró megértés is, mert elég nehéz etetni 10+ macskát. Mit tudnék csinálni? :/



2020. máj. 13. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idős vagy? Ivartalanítani kéne őket, a szüleid nem fogják, az viszont nem derül ki a kérdésből, hogy neked van-e jövedelmed.
2020. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, még nincs saját jövedelmem, ők pedig nem ivartalanítattnák őket, mert szerintük felesleges.
2020. máj. 13. 10:55
 3/20 anonim válasza:
71%

Azta! Ez elég ijesztő.

Minden esetre, ha van valami közösségi médiád, akkor felvehetnénk a kapcsolatot. Nekünk most pont elkélne egy cicus. :)

2020. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyerek most a szüleidre haragítottad az egész fészbúkot.
2020. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit tettem??
2020. máj. 13. 11:06
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Borzalmas, hogy még mindig vannak ilyen ostoba, érzéketlen emberek, mint a szüleid...

Más megoldás nincs, mint az ivartalanítás. Esetleg, ha valóban fontos ez számodra, kérd ezt vagy ennek árát szülinapodra, egyéb ünnepre stb.

2020. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is elítélem emiatt őket, viszont börtönbe nem akarom őket juttatni bármennyire érzéketlen emberek. Gyűjtöm ivartalanításra a zsebpénzem.
2020. máj. 13. 11:11
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha megszülettek a kiscicák, elvinném őket menhelyre, akár úgy is, hogy otthagyom őket a kerítésnél. Most tudom, hogy kegyetlennek hangzik, de ha szüleid mindenképp meg akarják ölni őket, egy percig nem hajlandók gondozni, annál még ez is jobb, így túlélhetnek.
2020. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg keresd fel őket: [link]
2020. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ők kinti macskák. Elkóborolnak, van amikor 1-2napig vissza sem jönnek. Mi etetjük őket, az udvarunkon játszanak, alszanak stb. Az állatmenhely sem rossz megoldás, de nekünk nincs autónk, és a legközelebbi menhely 1órára van, ami nem gond igazából. Nemtudjuk az egyneműeket együtt tartani.
2020. máj. 13. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!