Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van valami állatszervezet /...

Van valami állatszervezet / menhely ahova tudok kutyát bevinni?

Figyelt kérdés

" örököltem" két kutyát. Nagyim elhunyt így befogadtam őket. Én nem tudok velük foglalkozni, pénzem sincs a kajákukra. Hirdettem facebookon,de semmi.

Máshol boldogabbak lennének,mint nálam. Én nem tudok kutyát nevelni, neveletlenek egyébként is, felásnak és tönkretesznek mindent. Nagyon sok kárt okoznak. Mamámnál is rosszak voltak.

Kérdeztem pár menhelyet,de elhajtottak...de akkor mit csináljak? Valami állatvédő csak van aki ezt nem hagyja, szélnek meg azért csak nem eresztem őket. Nem ők tehetnek róla, hogy én nem tudom őket vállalni tovább.



2020. máj. 22. 06:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

Az örökség többi részének nem gond az elhelyezése?

Javaslom ne csak simán beadni akard a menhelyre őket, hanem támogasd is a szervezetet. Vagy marad a kutyapanzió, amíg nem találsz gazdit nekik és akkor neked nem kell foglalkozni velük (oda természetesen oltott, chipelt kutyát fogadnak)

2020. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Örökség többi része nem nem gond. Mivel pénzt stb nem kapott senki meg házat képzeld. Adósságot anyámék kapták én a 2 kutyát elhoztam, mert apám kiakarta őket baxni az utcára.

Bocsáss már meg hogy ezt nem hagytam.

2020. máj. 22. 07:10
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon hol hirdetted? Saját faladon?


Ha nem tetted meg, javaslom hogy lépj be több kutyás, állatmenhelyes csoportba, és ott tedd ki a posztot. Ha saját falon van, kérj meg ismerősöket, hogy osszák meg.

2020. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Minek is írtam ki komolyan.. örülök ha más kecót meg pénzt örököl. Egyedülállő nő vagyok biciklivel 10 kilós kutyakaját elég szar cipelni, főleg h nincs kocsija senkinek. Igen igen vannak még csövesek akiknek nincs autó.
2020. máj. 22. 07:15
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Próbálkozz a tetkósoknál, vagy a szurkolóknál
2020. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 22. 08:06
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz a Facebookon az állatvédő szervezeteknél, nagyon sokan vannak, valamelyik csak tud segíteni. Megmondod, hogy nincs pénzed ellátni őket, ezért szeretnél nekik jobb helyet keresni.


Biztosan fogsz találni olyat, amelyik segít. Ha fajtajellegűek, akkor fajtamentőknél is èrdemes.


Egyébként nekem van kocsim, de rendelem neten a kutyakaját, mert sok szempontból egyszerűbb. :)

2020. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Rendeléssel meg az a baj h este 8 mire haza érek mindig hétvégén meg nem hozzák... De ha tudsz olyat aki kihozza 7végén megköszönöm
2020. máj. 22. 09:27
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Az örökséget abban az esetben célszerű, sőt kötelező elutasítani, ha az adósság nagyobb, mint az örökölt ingóság, ingatlan értéke.


Tehát valami nem kerek ebben a történetben.

2020. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Kerek nem kerek ez van.
2020. máj. 22. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!