Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van valami állatszervezet /...

Van valami állatszervezet / menhely ahova tudok kutyát bevinni?

Figyelt kérdés

" örököltem" két kutyát. Nagyim elhunyt így befogadtam őket. Én nem tudok velük foglalkozni, pénzem sincs a kajákukra. Hirdettem facebookon,de semmi.

Máshol boldogabbak lennének,mint nálam. Én nem tudok kutyát nevelni, neveletlenek egyébként is, felásnak és tönkretesznek mindent. Nagyon sok kárt okoznak. Mamámnál is rosszak voltak.

Kérdeztem pár menhelyet,de elhajtottak...de akkor mit csináljak? Valami állatvédő csak van aki ezt nem hagyja, szélnek meg azért csak nem eresztem őket. Nem ők tehetnek róla, hogy én nem tudom őket vállalni tovább.



2020. máj. 22. 06:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha nincs végrendelet, a törvényes örökös örököl, ami elsődlegesen a gyerek, a kérdező "csak" unoka.
2020. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Ki mondta, hogy a kutyák menjenek az utcára? Ki mondta, hogy az unoka fog örökölni?
2020. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

"Ki mondta, hogy a kutyák menjenek az utcára?"


"2/.. A kérdező kommentje:

én a 2 kutyát elhoztam, mert apám kiakarta őket baxni az utcára

máj. 22. 07:10"

2020. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Ember!


Te reagáltál úgy a 19. hozzászólásomra, mintha én azt írtam volna, hogy a kutyák menjenek az utcára, ezért írtam a 22. hozzászólást.


Neked van valami bajod?

2020. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
De ha a kérdező a szüleire hagyja, és nem próbál segítséget keresni, a kutyák mennek az utcára, ha elutasítják az örökséget kutyástól, legjobb esetben is gyepire kerülnek.
2020. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mindegy, remélhetőleg hamarosan megoldódik.
2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező nem írta egy szóval sem, hogy ő a szüleire hagyja a kutyákat.


Attól, hogy majd fél év múlva az örökségről lemondanának, a kutyákat el lehet hozni, nem lesznek sehol sem feltüntetve, mint ingóság.


S megismétlem, én annyira hívtam fel a kérdező figyelmét, hogy mondja meg a szüleinek, célszerű ilyen esetben lemondani az örökségről.


Amúgy furcsa ez a szemlélet. A többséget egyáltalán nem izgatja, hogy jóhiszemű emberek adósságot örökölnének, csak az, hogy mi lesz a kutyákkal.

2020. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok és az adósság két külön dolog. Az állatokat etetni kell, gondozni kell... stb. Azok akkor is éhesek, ha meghalt az, aki addig gondoskodott róluk.

Az ingóság és adósság más jellegű, az megvár, míg elintézed a papírmunkát, az állat, ha nem gondoskodik róluk senki, nem vár hónapokig, nekik minél előbb megoldás kell. A többi papírmunka.

2020. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!