Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatbántalmazás a családban?

Állatbántalmazás a családban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy megtudtam, hogy a vőlegényem testvére úgy "üldözi" el a macskákat a kertjéből, hogy szöget rak virslibe. Én ezt olyan szinten ellenzem, hogy leírhatatlan. Amint megtudta a vőlegényem (én akkor nem voltam ott) lehordta mindennek, hogy ez nem megoldás stb...megfogadta a testvére, hogy többször nem csinál ilyet, de úgy érzem, hogy nem ez volt az utolsó, csak többet nem fogja elmondani. Mit tudok tenni, hogy ne tudja meg az egész család, hogy én állok a háttérben? Bizonyíték nélkül tudnak ezzel bármit kezdeni? Napok óta nem alszom, amint megtudtam el is sírtam magam, nen gondoltam, hogy ilyen szintű idióta embert fogok megismerni.


Válaszotokat előre is köszönöm!



2020. jún. 26. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt egy cikk róla: [link]
2020. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem, kutyánál igen, de macska esetében ez a módszer nem működik. Annál sokkal finnyásabb, mintsem, hogy alapos rágás nélkül lenyelje a falatot.
2020. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Vállald fel a véleményed, szerintem meg lehet találni a középutat. Magadtól ne kezd el hangoztatni a nézeteidet, de ha rákérdeznek mondd el, hogy az állatok bántalmazása soha nem szabadna, hogy opció legyen. Mindezt nyugodt, határozott hangnemben, ne hagyd magad felhúzni.


Kétlem, hogy jogi úton fel lehetne ez ellen lépni, a saját telkén belül kb azt csinál, dobál el mindenki, amit csak akar és a gyakorlat sajnos azt mutatja, hogy ennél súlyosabb tettek miatt sem kapnak igazán semmit az emberek.

2020. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Beteg ötlet, nekem soha nem jutna az eszembe. A karma remélhetőleg visszacsap.
2020. nov. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A karma remélhetőleg visszacsap.

-----

Mármint a macska karma?

2020. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!