Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatbántalmazás. Tavaly nyár...

Állatbántalmazás. Tavaly nyár óta van egy kutyám. Nevelő apám és az ivócimborái valószínűleg bántják mivel állandóan menekül előlük. Szerintetek mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta van egy kutyám, ami a falkavezérség megszerzése miatt összeugrik néhanéha a másik kan kutyával. A másik kan kutya a nevelőapámé akivel anyám valóviszonyban van.Aki ezért gyűlöli a kutyát. ( egyik beszélgetésüket meghallottam a szomszéddal aki azt mondta hogy egyszer vasvillára szúrja)

Mondjatok légyszives valami értelmes ötletet mielőtt el nem kapja az agyam a gépszíj...


2015. máj. 10. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán fel kéne világosítani a szomszéd urat és nevelőapádat, hogy ezért kemény éveket fognak csücsülni, és ha ígyis megéri nekik, akkor hajrá! Kétlem hogy ezután hozzányúlnak a kutyához.
2015. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felvilágosítanám én őket, de olyan segg buták hogy felsem fognák... szomszédnak meglett mondva hogy felvettem a beszélgetésüket telefonra,szóval bármi baja lesz a kutyának feljelentés lesz belőle.
2015. máj. 10. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Kapásból nem kéne, hogy a falkavezérség miatt a kutya összeugorjon másokkal, mert normális esetben te kell, hogy legyél a falkavezért. Ergo, neki ez nem kiváltsága.

Fenyítsd be a nevelőapádat, hogy feljelented.

2015. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én amikor látom hogy mi készül mindig leállítom. Mikor idekerült az enyém még nem volt ivarérett a másik mindig próbálta befenyíteni, lehet ez volt maradt meg bennük.
2015. máj. 10. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Első,te miről beszélsz? Magyarországon vagyunk,itt nem kapnak állatkínzásért semmit, max egy kis ejnye-bejnyét ! Sajnos. Kérdező írtad,hogy válnak az anyukáddal,akkor nem költöztök el ? Az lenne a legjobb..
2015. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.. anyagiak miatt.. szükség van a házra és azon megy a pereskedés kb 2 éve már :/
2015. máj. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!