Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi lenne ha betiltanák a...

Mi lenne ha betiltanák a szaporítást és a tenyésztést,addig amíg ki nem ürülnek a menhelyek?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom,hogy ez tanító jellegű lenne. Így talán tényleg csak olyannak lenne kutyája/ cicája, aki vigyáz rá,meg csökkene az éves kivégzési szám is a menhelyeken. Meg gondolom a tenyésztésből nem igazán lehet megélni,a szaporítás meg rossz dolog, szóval állatvédelmi szempontból,ez tartható megoldás lenne.

2020. aug. 6. 12:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A fajtád miatt néznek minket, tényleges állatvédő két, hisztis, buta fotelharcosoknak
2021. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*ket
2021. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Vicces vagy. Állatvédőnek hívod magad, de egy szót nem tudsz a témához szólni. Szerintem nem véletlen a "hiedelem". ;D
2021. máj. 11. 12:04
 24/32 anonim ***** válasza:
Ja, mert két napja is te hoztál el fél méteres láncról, tűző napról egy 8 hónapos kutyát, a kisebbségiektől. Ostoba vagy, olvasd el pl #7-et.
2021. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
De neeeeem vagyok állatvédő, az te vagy, aki betiltaná a szűrt, egészséges, és nagy múltra visszatekintő kutyák tenyésztését, hiszen ne legyen vakvezető, terelő, vadász, rendőr, drogkereső, ŐV, terápiás (stb.) kutya sem, hiszen vannak kutyák a menhelyen, azok biztos jók lesznek ezekre a feladatokra, és makk egészségesek is lesznek.
2021. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

24. Valami hírportál? Csak mert ez nagyon mentegetőzősnek tűnik. *-*

Remélem azért jobban van a kutyus és gondoskodtok róla,nem csak lepasszoltátok.

25. Tudod ha olvasnád,előtted is felhozták már ezt és reagáltam is rá. Amúgy meg nem értek egyet azzal,hogy kutyákat vakvezetésre,terápiára, drogkeresésre alkalmazzanak. Embertelen a felnevelés.

És még mindig nem a témához szóltál,kedves állatvédő. :DD

(Tudod a lényegi kérdés az az,hogy mit lehetne tenni a szaporítás ellen és a menhelyek jobb viszonya érdekében,azaz hogy minnél kevesebben vegyék igénybe?! Csak egy ötlet burkában)

2021. máj. 11. 12:44
 27/32 anonim ***** válasza:

Olyasmi semmiképpen nem megoldás, amikről te fantáziálsz

Amúgy köszi, lehet parvós, de megtesszük amit tudunk.

2021. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem ezt a hírportálos megnyilvánulásodat
2021. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27. Mennyire súlyos?

28. Valami bizonyítéka gondoltam, hogy nem csak,azért mondod,hogy hitelesebbnek tűnjél...

2021. máj. 11. 13:16
 30/32 anonim ***** válasza:

Az ilyesmikkel senki nem foglalkozik, mindennapos.

Ahogy egy csövestől is csak rábeszéléssel lehetett elhozni a kutyát, (beletelt fél évbe) a törvény keze ide nem ér el, hiába futkározott mindennap a város közepén, az autók között szerencsétlen.


A víz legalább már megmarad benne, ennyit tudunk egyelőre.

2021. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!