Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tennétek, ha az Észak-kore...

Mit tennétek, ha az Észak-koreaiak helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Akinek nem ismert még: betiltották a kutyatartást, a kutyákat le KELL adni az éttermeknek.

Bár úgy tudom, hogy csak a fővárosban, szóval talán a vidékre cipelés megoldás, de ki tudja meddig, mikor találják ki az egész országra kiterjedően.


Én szerintem előbb végeznék magam itthon fájdalommentesen a kutyámmal, semmint hagynám hogy elvigyék, azt se tudja mi történik vele épp, féljen, várjon engem úgy, hogy sohasem tudok érte menni többet, aztán egy hentes kezére jusson.


Borzalmas, undorító, nem is találok szavakat, komolyan a könnyeim potyognak ha csak belegondolok.


2020. aug. 19. 23:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az észak-koreaiaknak ez a legkisebb gondja.
2020. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
35%
Miért nem fogadjátok el, hogy más kultúra, más szokások? Az indiai meg rád pfujolna, mert te meg az ő szent állatát eszed meg.
2020. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
HA éheznél te is leadnád. mert ott az ÉHSÉg miatt van ez a rendelkezés.
2020. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem az ő véleményük érdekel, hanem ha mi magyarok lennénk pl a helyükben.
2020. aug. 19. 23:36
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
a helyükben ülnék csendben és nem tennék semmit. Fájni nagyon fájna de ott elég egy rossz szó és hamar a munkatáborban találod magad akár az egész családdal együtt. Ott nem úgy működnek a dolgok, hogy akkor most kimegyek tüntetni, esetleg még rongálni is, ott nem úszod meg egy kis ejnye bejnyével.
2020. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Inkább meghalnék a kutyámmal együtt de nem a vágóhídon :)
2020. aug. 19. 23:37
 7/35 A kérdező kommentje:
Egyébként ismerem az ottani helyzetet, ezért nem is vetettem fel lázongást meg egyebet. Tudom, hogy engem is lelőnének. A kérdésem inkább arra irányult, hogy a mi kultúránkban mi mit tennénk ebben az esetben.
2020. aug. 19. 23:39
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
mi egyszerűen fognánk magunkat és kimennénk tüntetni és vandálkodni a parlament elé. Mint pl annak idején az internet adó elleni tüntetéseknél. Ott is megdobálták a fidesz székházat beszédeket nyomattak és tüntettek a parlamentnél.
2020. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
Bezárnám a kutyámat a házba, csak nem néznének át minden eggyes házat.
2020. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Előttem válaszoló: hidd el, átnéznék, ott kemény az élet
2020. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!