Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan tudok állatkínzást...

Hogyan tudok állatkínzást bejelenteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Facebookon tagja vagyok egy csoportnak, ahol egy fiatal fiú közzé tett egy csevegést egy férfival. A beszélgetés arról szólt, hogy a fiatal foú szerette volna megvásárolni a pasi kutyáját és úgy egyeztek meg, hogy a pasi el is viszi neki a kutyát. Közben volt keveredés, a pasi későn érkezett a megbeszélt helyre és úgy döntött, mielőtt át adja a kutyát megpihen. Aztán írt a fiúnak, hogy oda adta másnak a kutyát és mellékelt neki egy fotót 2 megnyúzott kutyáról olyan szöveggel, hogy "méghogy kutyából nem lesz szalonna". Rengeteg kommentet kapott a fiatal fiúcska ehhez a sztorihoz, de senkinek nem válaszol vissza, engem viszont nem hagy nyugodni a dolog és szeretném, ha elkapná valaki azt a férget, aki a képet küldte neki. Ha csak tréfa volt, ha nem, akkor is durva. Szóval az a kérdésem, hogy kinek lehet ilyet jelenteni? Szlovákiai vagyok és az eset Magyarországon történt, szóval én ezzel rendőrségre menni nem tudok, az a fiatal fiúcska meg nem hiszem, hogy bármit tenne ez ügyben. A segítséget előre is köszönöm

2020. okt. 8. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
2020. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Igazság szerint én körülnéznék, hogy ahol ez helyileg történt, ott melyik a legaktívabb/legnagyobb állatvédő szervezet, és nekik továbbítanám. Emellett meg is kérdezném, hogy mivel tudnám segíteni a munkájukat.

Én ugyan Magyarországon élek, de nem mennék a rendőrségre állatkínzás ügyben, sajnos nem bízok benne hogy egyáltalán bármi történne. Talán az elszánt állatbarátok többet tesznek az ügyben.

2020. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
honnan tudod, hogy nem kamu???
2020. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Találtam abban a városban egy állatvédő egyesületet, ahol a pasi lakik, de azt mondták, hogy mivel ők nem hatóság így nem tudnak lépni az ügyben sajnos
2020. okt. 8. 11:16
 5/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy kamu - e vagy sem, de szerintem az lényegtelen. Ha szeretnéd elküldöm neked azt a beszélgetést és a képet, amit a srác kapott. Még viccnek is rossz!!!
2020. okt. 8. 11:17
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrség, névtelenül is fogadnak bejelentést 06-80-555-111 [link]
2020. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Hivatalos úton a helyi jegyzőnek kell jelenteni, és ha ő nem foglalkozik vele, akkor kell mást keresni.
2020. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván a találkozóhelyen csak úgy passzióból megnyúzta... Tuti kamu a sztori, úgyhogy fölösleges ezen pörögni.
2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ki tudja hol nyúzta meg, ha tényleg megnyúzta. Az sem biztos, hogy útnak indult a kutyával. Semmi sem biztos eddig, de nyugtalanít a dolog
2020. okt. 8. 12:32
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Engem is nyugtalanítana, de sajnos vannak olyan elmebeteg emberek, akik ilyenekkel szoktak viccelődni.
2020. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!