Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet bejelenteni?

Hol lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés

Nem rég rakták fel ezt a posztot és nagyon kiakadtam.Fel akarták jelenteni de a rendőrök szerint nincs elég bizonyíték! Hát akkor ez mi ha nem bizonyíték: [link]

Felháborodtam és az az undor ami elkapott erre a Női lényre pfffffff.



2015. márc. 2. 08:20
 1/8 HUN_Sector ***** válasza:
100%

olvasd el a frissítés részt a cikk alján: a netről lopta a képeket

(könnyen lehet, hogy troll pofil)

2015. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kuruc.info nem minősül bizonyítéknak. Olyan esetről is írtak már, amihez nekem volt közöm, láttam a teljes nyomozási anyagot, és a fele se volt igaz a cikknek, amit írtak róla, ellenben sokkal érdekfeszítőbb volt az ő verziójuk. Gondolom, a valóságot túl unalmasnak találták, kellettek bele az eltúlzottan gusztustalan részek is feltétlenül. Hatásvadász idióták, simán ráfotosoppolhatnak egy facebookos screenshotra egy halott kutyát, sőt, létrehozhatnak kamuprofilt is, csak hogy legyen hír.
2015. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztük a nőnek az adatlapját ott voltak a képek több mint 30 kutyaviadalos és még pózolt egy halálán lévő kutya mellett is majd végig írtak neki elég trágár szavakat és leszedte a képeket....
2015. márc. 2. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

a kurucinfo pár hete jelenített meg egy cikket az egyik családtagomról, amiben elég durva állítások álltak, teljesen lejáratták, rágalmazták, egyetlen egy szó sem volt igaz a cikkből

szóval ennyit a kurucinfo hitelességéről...

2015. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennyit a hitelessegrol.

2015. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrségen. Feltétlenül tedd meg!!
2015. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te elolvastad a tobbi valaszt, vagy csak aguatlanul kommentelgetsz?
2015. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kiderült hogy nem ő szervezte a viadalokat csak felrakta a képeket de ez akkor is beteg dolog!!!
2015. márc. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!