Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mire számíthatok Ausztriában...

Mire számíthatok Ausztriában ha ilyen kutyám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy kutyusom aki fül és farok vágott és tudom Ausztriában elég komolyan veszik az állat védelmet.

Kaptam

Egy nagyon jó állás lehetőséget viszont a kutyámat semmiképp nem szeretném itthon hagyni viszont tudom hogy mivel fül és farok vágott ezért meg büntetnének viszont ez egy egyszeri alkalom vagy nem

Is tarthatnám a kutyát kint ?

Nem oltogatást szeretnék hanem segítséget ezzel kapcsoltban .


2020. okt. 30. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Miért büntetnénk meg? Nem te vágtad le a fülét/farkát. És nem ismerem az ottani erre vonatkozó törvényeket, de kétlem, hogy egészségügyi okokból sem lehetne levágni. Szóval ha kaptad az is lehet, hogy ilyen okokból vágták le. Szóval mire fel büntetnénk meg? Kétlem, hogy van olyan törvény, hogy nem birtokolhatsz csonkított állatot. Akkor mi lenne az ilyen menhelyi kutyákkal?
2020. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen.kutyád van?
2020. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dobermann
2020. okt. 30. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Így nem fognak megbüntetni, csak akkor, ha kinti állatorvossal akartad volna elvégeztetni
2020. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Tartományonként változó. A konkrét tartománynál érdemes rákérdezni. Volt pár éve egy kutya kiállításon ebből probléma, hogy elkezdtek velük izmozni. De nem szeretik a csonkított kutyákat.
2020. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!