Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak engem visel meg nagyon...

Csak engem visel meg nagyon az állatkínzás?

Figyelt kérdés
Sokszor sírok emiatt, hogy bánthatják őket.17L

2020. dec. 24. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Aki szereti az állatokat és rendelkezik némi érzelemmel, szerintem mindenkit meghat..
2020. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak téged,de én amíg nem tudok róla és nem látom,addig nem fáj.
2020. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
En pont ezert leptem ki minden allatmentos csoportbol facebookon, meg vontam vissza a kedvelest az allatotthonos oldalakon mert nem birtam nezni a szenvedesuket.
2020. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon bánt.És dühítő.

Sokkal szigorúbb büntetés kellene azoknak akik kínozzák az állatokat.

2020. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem is dühít, sokkal jobban büntetném az állatkínzókat a jelenlegi büntetésekhez képest, nem tennék különbséget, hogy valaki állatokat, vagy embert bánt szándékosan, rossz indulattal.
2020. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem is megvisel, de olyan szinten, hogy velük együtt sírok és szinte érzem a fájdalmukat! Ez annyira szörnyű, hogy ha meglátok egy cikket, szalagcímet azonnal ignorálom. Az emberi gonoszság határtalan!
2020. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Nemcsak téged bánt.
2020. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
38%
Erre a kérdésre mindenki azt válaszolja szerintem hogy megérinti őt és sajnálja az állatokat, aki pedig nem az ott rohadna meg a pokolban
2020. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Sírni nem szoktam, de ökölbe szorul a kezem, amikor arra gondolok, hogy sertések, tyúkok stb. százait rendszeresen patkánylyuk méretű helyekre zsúfolják be, csak azért, hogy aztán később az átlag proli megvehesse a virslit a Tescoban.
2021. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!