Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyákat rugdosott?

Kutyákat rugdosott?

Figyelt kérdés
Egyik nap rá szóltam egy fiatal lányra hogy miért rugdossa azokat a szerencsétlen kutyákat, mivel ez állatkinzás és ha még egyszer meg látom én is meg teszem ezt vele. Na most meg keresett a drága szülő hogy mi az hogy mertem szólni a gyerekének meg fenyegetőzik hogy fel jelent engem. Mi ilyenkor a teendő? Kihez tudok fordulni? A kutyák kint vannak az utcán minden reggel.

2020. nov. 4. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
82%
Probáld meg levideózni őt és mutasd meg a szüleinek.
2020. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azóta nem csinálja mert látja hogy ott vagyok. Ez egy buszmegállóban történt. Az a gond hogy a szülők szerint ez normális.
2020. nov. 4. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Jelentsd fel te is őket állatkínzásért. Bizonyítékként majd megvizsgálják a kutyákat.
2020. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
3. Ezzel az a gond, hogy a kutyákon nem lesz maradandó nyoma a rugdosásnak, feltéve ha olyan erővel tette, hogy csontot tört, amit kétlek...
2020. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát azok a kutyák igen csak éheztetve is vannak mert elég sovanyak. Drága apuka azt mondja van kenel mégis ki jönnek. És ők is úgy fogadták be őket. De akkor sem hiszem hogy ezt kell csinálni. Persze a kislány úgy adta elő hogy hozzá sem nyúlt a kutyákhoz. És én fenyegettem és retteg tőlem
2020. nov. 4. 19:28
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
De vannak helyi kamerák, és lehetséges hogy felvettek.
2020. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ott pont nincs semmi. Fel akar jelenteni a kedves apuka mert még fenyegettem a lányát és bűncselekményz követtem el ezzel. Hát a lánya is. Gondolkozzon már.
2020. nov. 4. 19:38
 8/22 anonim ***** válasza:
1%
Arra még nem válaszoltál, hogy te férfi vagy-e vagy nő?
2020. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2020. nov. 4. 19:41
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves a lány?
2020. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!