Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A vegánok kerülik az összes...

A vegánok kerülik az összes olyan gyümölcsöt amiben kukac is lehet? Pl cseresznye, meggy, szilva? Illetve a méz evéssel mi a probléma?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem eszik mézet, azzal egyenesen árt az élővilágnak...

2020. dec. 30. 01:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

#11 , pont erről írtam . Nem fogom ecsetelni ,hogy nézzétek meg az eredeti videót arról például,miért kényszerült kiirtani a méhész a kólóniát ,és ez mennyire ritka . Itt Magyarországon meg főleg .

Nem azzal van a gond,hogy meg akarja mutatni a készítő aki ezt összevágta,hogy ilyen is van,hanem kontextusából kiragadott ,manipulatív szenny az egész ,magyarázat nélkül . Ezt nevezik propagandának .

2020. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
39%

A kérdés első felét eléggé provokatívnak, értelmetlennek érzem. Szerintem egy ember nincs a világon, aki ha látja, hogy valami kukacos, megeszi.

A méz pedig tényleg megosztó. Valóban amiatt nem fogyasztanak a vegánok mézet, mert ezzel kihasználják a méheket, viszont én is sok helyről hallottam, hogy kellenek méhészek ahhoz, hogy legyenek méhek, tulajdonképpen mindenki ezzel érvel. Bár arról még nem igazán találtam semmit, hogy mi lenne, ha a méhészek ugyanúgy végeznék a dolgaikat, ám nem vennék el a mézet? Ha valakinek erről van valami infója ( lehetőleg nem internetes, szerző nélküli, egy olyan oldalról ahol kiakad az ad block), annak nagyon hálás lennék, ha megosztaná :)

2020. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

#13 csak a felesleget veszi el a méhész ,de ez teljesen logikus is, ő aki ebből él nem fogja az egész méhcsalád túlélését veszélyeztetni . Mégis mi értelme lenne elvenni tőlük, hogy aztán éhen haljon az egész kolónia ??

Ugyanaz ,mint a tyúk meg a tojás , állítólag megeszik ha benthagyod , én disztyúkokat tartok többször kipróbáltam ezt, nem ették meg 2-3 hét után sem. A méhek is többet termelnek, ha jó helyen és jó körülmények közt élhetnek .

2020. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!